KHL: Chabarovsk zdolal Togliatti, rozhodol v poslednej minúte

Hokejisti Amuru Chabarovsk si pripísali do tabuľky tri body po domácom víťazstve nad Ladou Togliatti. (Autor: SITA)
TASR|1. okt 2015 o 15:44

Už sa zdalo, že o víťazovi bude musieť rozhodnúť predĺženie. O zisku troch bodov pre Chabarovsk v súboji s Togliatti napokon rozhodol Jevgenij Gračev štyridsaťsedem sekúnd pred koncom.

MOSKVA. Hokejisti Admiralu Vladivostok zvíťazili v štvrtkovom zápase základnej časti KHL nad Ak Bars Kazaň 1:0. O výsledku rozhodol jediný gól Jaroslava Alševskeho. Skóroval v jedenástej minúte.

Admiral dosiahol ôsme víťazstvo v sezóne. V tabuľke Východnej konferencie poskočil priebežne na šieste miesto.

V Chabarovsku domáci Amur triumfoval na Ladou Togliatti 3:2. Víťazný gól zaznamenal štyridsaťsedem sekúnd pred záverečnou sirénou Jevgenij Gračev.

KHL - štvrtok:

Amur Chabarovsk - Lada Togliatti 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Góly: 25. Čerepanov, 28. Tarasov, 60. Gračev - 13. Viklund, 34. Strelcov

Admiral Vladivostok - Ak Bars Kazaň 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Gól: 11. Alševskij

Avtomobilist Jekaterinburg - Nižnij Novgorod 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Góly: 5. Garejev, 37. Alexejev, 56. Megalinskij - 9. Aljajev, 31. Videll

Jugra Chanty-Mansijsk - Dinamo Minsk 2:1 pp (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

Góly: 18. Jacenko, 65. Bortnikov - 25. Ellison

Jokerit Helsinki - SKA Petrohrad 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)

Góly: 23. Kapanen, 39. Kozun, 43. Rita - 19. Dergačiov, 31. Barabanov

Severstaľ Čerepovec - Avangard Omsk 3:4 (2:3, 1:0, 0:1)

Góly: 7. Bučnevič, 10. Šefer, 38. Černov - 12. Sobotka, 14. Alexandrov, 16. Kuľaš, 51. Erat

CSKA Moskva - Barys Astana 4:3 pp (1:2, 2:0, 0:1 - 1:0)

Góly: 9. Andronov, 24. Zaicev, 25. Muršak, 62. Radulov - 6. Dawes, 14. Lundin, 51. Dawes

Dinamo Riga - Spartak Moskva 4:3 pp a sn (1:1, 1:2, 1:0 - 0:0, 1:0)

Góly: 20. Indrašis, 32. Galvinš, 47. Darzinš, rozh. nájazd: Darzinš - 12. Radulov, 34. Gilroy, 37. Bodrov

Domov»Hokej»KHL»KHL: Chabarovsk zdolal Togliatti, rozhodol v poslednej minúte