Nevídané. Belgický brankár chytil v jednom zápase tri penalty

Brankár Mechelenu Jean-Francois Gillet.
Brankár Mechelenu Jean-Francois Gillet. (Autor: Facebook KV Mechelen)
SITA|5. okt 2015 o 13:58

Niekdajší belgický reprezentačný brankár Jean-Francois Gillet predviedol v zápase proti Anderlechtu Brusel svoje majstrovstvo.

BRUSEL. Zápas, v ktorom nič nevychádza, zažili v nedeľu v 10. kole najvyššej belgickej futbalovej súťaže proti Mechelenu hráči Anderlechtu Brusel.

V priebehu stretnutia nepremenili až tri pokutové kopy. Plytvanie penaltami odštartoval v 7. min Dennis Praet, ktorého o sedem minút neskôr napodobnil Stefano Okaka.

Minútu pred koncom sa niekdajší belgický reprezentačný brankár Jean-Francois Gillet v drese Mechelenu zaskvel po tretíkrát, keď vyrazil aj strelu Youriho Tielemansa.

Aby toho nebolo málo, v tretej minúte nadstaveného času si dal vlastný gól stopér Anderlechtu Kara Mbodji a zariadil nečakanú remízu 1:1.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Nevídané. Belgický brankár chytil v jednom zápase tri penalty