NHL: New Jersey Devils prvý raz vyhrali, zdolali Rangers

Ryan McDonagh z New Yorku Rangers (vpravo) sa snaží dotlačiť puk do siete súpera. (Autor: SITA/AP)
TASR|18. okt 2015 o 22:54

V štyroch úvodných stretnutiach získali len jediný bod. Až v piatom súboji sezóny sa hokejisti New Jersey tešili z víťazstva. New York Rangers zdolali po predĺžení.

NEW YORK. Hokejisti New Jersey Devils zvíťazili v nedeľňajšom zápase zámorskej NHL na ľade New Yorku Rangers 2:1 po predĺžení. Víťazný gól strelil v 64. minúte Lee Stempniak.

Devils zvíťazili prvý raz v tejto sezóne. V predchádzajúcich štyroch stretnutiach zaznamenali tri prehry v riadnom hracom čase a jednu po samostatných nájazdoch.

Eric Gelinas z New Jersey (vľavo) vráža na mantinel Chrisa Kreidera. FOTO - TASR/AP.

NHL - nedeľa:

NY Rangers - New Jersey 1:2 pp (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)

Góly: 4. D. Stepan (Lindberg) - 22. Henrique (Cammalleri, Severson), 64. Stempniak (Henrique, A. Greene)

Domov»Hokej»NHL»NHL: New Jersey Devils prvý raz vyhrali, zdolali Rangers