Bondra dva body na ľade Tampy Bay, Országh a Bicek asistovali

TASR|5. feb 2003 o 08:14

New York 5. februára (TASR) - Zámorská hokejová súťaž NHL mala po prestávke spôsobenej All Star zápasom na programe osem zápasov. Zo slovenských hokejistov ...

New York 5. februára (TASR) - Zámorská hokejová súťaž NHL mala po prestávke spôsobenej All Star zápasom na programe osem zápasov. Zo slovenských hokejistov sa do štatistík najvýraznejšie zapísal Peter Bondra, ktorý na ľade obľúbenej Tampy Bay strelil gól a raz asistoval, čím prispel k triumfu Washingtonu 5:1. Hlavnou hviezdou duelu však bol autor hetriku Jaromír Jágr, ktorý sa tak dostal na 500 gólovú métu. Vladimír Országh pomohol asistenciou na piaty gól Nashvillu k prekvapivej remíze predátorov v Detroite 5:5. Štvrtou asistenciou v sezóne sa prezentoval Jiří Bicek, jeho diabli z New Jersey zdolali Buffalo 4:1.

Výsledky: NY Islanders - Philadelphia 1:2, Pittsburgh - Vancouver 2:3, New Jersey - Buffalo 4:1 (za domácich Bicek 0+1), Detroit - Nashville 5:5 po predĺžení (za hostí Országh 0+1), Tampa Bay - Washington 1:5 (za hostí Bondra 1+1), Boston - Colorado 2:3 po predĺžení, Montreal - Atlanta 3:4, Calgary - Anaheim 2:3 fi mf