Barcelona vyhrala a dotiahla sa na Real. Suárez strelil hetrik

Luis Suárez bol hviezdou Barcelony. Zaznamenal hetrik.
Luis Suárez bol hviezdou Barcelony. Zaznamenal hetrik. (Autor: TASR/AP)
TASR|25. okt 2015 o 18:07

S outsiderom nečakane prehrávala. Potom však ukázal svoje kvality kanonier Luis Suárez. Barcelona otočila duel proti Eibaru a vyhrala 3:1.

MADRID. Futbalisti Realu Sociedad San Sebastian zvíťazili v nedeľňajšom zápase 9. kola španielskej Primera Division na ihrisku Levante vysoko 4:0. Dva góly v drese víťazov zaznamenal Carlos Vela.

Real vyhral druhý zápas v sezóne. V tabuľke poskočil priebežne na 14. miesto.

Uruguajský útočník Luis Suárez hetrikom zariadil víťazstvo Barcelony nad Eibarom, ktorý od 10. minúty viedol. Katalánci sa po triumfe 3:1 bodovo dotiahli na vedúci Real Madrid.

Minimálne na jeden duel však prišli o Javiera Mascherana, ktorý v 83. minúte dostal červenú kartu.

PRIMERA DIVISION - 9. kolo:

FC Barcelona - Eibar 3:1 (1:1)

Góly: 21., 48. a 85. Suarez - 10. Baston, ČK: 83. Mascherano (Barcelona), 78.228 divákov

Levante - Real Sociedad San Sebastián 0:4 (0:2)

Góly: 8. a 84. Vela, 35. Agirretxe, 82. Illarramendi, ČK: 90. Deyverson (po 2. ŽK)

Atlético Madrid - Valencia 2:1 (2:0)

Góly: 32. J. Martinez, 40. Y. Ferreira - 72. A. Paco (z pok. kopu)

Las Palmas - Villarreal 0:0

Domov»Futbal»Španielsko»Barcelona vyhrala a dotiahla sa na Real. Suárez strelil hetrik