Ján Laco.
Ján Laco. (Autor: TASR)
TASR|28. okt 2015 o 16:24

Výsledky stredajších stretnutí KHL.

MOSKVA. Slovenský hokejový brankár Ján Laco vychytal víťazstvo Barysu Astana v stredajšom zápase KHL nad obhajcom Gagarinovho pohára SKA Petrohrad 4:2. Laco zaznamenal 30 úspešných zákrokov.

Hokejisti Avangardu Omsk prehrali so Spartakom Moskva 2:3 po predĺžení. Domáci viedli už v 5. minúte po góloch Vladimíra Sobotku a Denisa Paršina 2:0, ale moskovský tím v tretej tretine vyrovnal a v predĺžení rozhodol jeho druhým presným zásahom v zápase Vjačeslav Leščenko.

V druhom stredajšom zápase prehral Metallurg Novokuzneck s Amurom Chabarovsk 2:3 po nájazdoch. V piatej sérii rozhodol Viačeslav Ušenin.

KHL - streda:

Novokuzneck - Chabarovsk 2:3 pp a sn (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 27. Kousal, 59. Kazakov 11. Vl. Ušenin, 42. Verjovkin, rozh. náj. Vj. Ušenin

Omsk - Spartak Moskva 2:3 pp (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)

Góly: 1. Sobotka, 5. Paršin - 49. Jermakov, 53. a 63. Leščenko.

Barys Astana - SKA Petrohrad 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Góly: 16. Dawes, 25. Savčenko, 43. Dawes, 46. Romanov - 3. Burdasov, 29. Čudinov

/za domácich J. Laco kryl 30 striel/

Novosibirsk - Admiral Vladivostok 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)

Góly: 8. Vorošilo, 17. Šumakov

Nižnij Novgorod - Salavat Julajev Ufa 2:3 pp (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)

Góly: 16. Chomickij, 45. Siomin - 48. Prochorkin, 59. Loginov, 64. Lepistö

CSKA Moskva - Dinamo Moskva 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)

Góly: 11. a 37. Andronov, 14. Ožiganov 24. Galimov, 26. Kokarev

Čerepovec - Viťaz Moskovská oblasť 2:3 (1:3, 0:0, 1:0)

Góly: 16. Trubačjov, 48. Trunjov - 4. Nikulin, 7. Koroljov, 17. Kempe

Dinamo Minsk - Magnitogorsk 6:4 (2:3, 2:1, 2:0)

Góly: 12. Gunderson, 13. Vesce, 29. a 52. Stepanov, 40. Ellison, 60. Kaljužnyj - 6. a 12. Kovář, 19. Wolski, 26. Osala

Záhreb - Kazaň 3:4 (0:2, 0:1, 3:1)

Góly: 42. Kvapil, 49. a 60. Kousa - 14. Gluchov, 15. Möller, 27. Obuchov, 56. Tkačjov