Jurčo sa vrátil do zostavy Detroitu, ale jeho tím prehral s Floridou

Jediný gól Detroitu strelil Dylan Larkin (vpravo), ale z víťazstva sa napokon tešil brankár Floridy Roberto Luongo. (Autor: SITA/AP)
TASR|29. nov 2015 o 22:53

Jurčo strávil na ľade vyše 13 minút a na konto si pripísal mínusku. Bodovo sa nepresadil ani jeho krajan Tomáš Tatar.

DETROIT. Slovenský hokejista Tomáš Jurčo sa po úspešnom pôsobení na farme vrátil do zostavy Detroitu. V nedeľňajšom zápase NHL proti Floride nahradil v zostave Teemuho Pulkkinena, ale jeho tím prehral 1:2 po predĺžení.

Jurčo odohral v nižšej zámorskej súťaži AHL štyri zápasy, v ktorých v drese Grand Rapid Griffins nazbieral deväť bodov za päť gólov a štyri asistencie.

Detroit - Florida 1:2 po predĺžení (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)

Góly: 28. Larkin - 55. R. Smith (B. Campbell), 62. B. Campbell (Huberdeau, J. Jokinen)

Tomáš Tatar 12:31 min, 2 tr. min, Tomáš Jurčo (obaja Detroit) 13:14 min, 1 strela, 2 tr. min, -1 bod

Domov»Hokej»NHL»Jurčo sa vrátil do zostavy Detroitu, ale jeho tím prehral s Floridou