Plzeň vyhrala v Jablonci a je jesenným majstrom v Česku

(Autor: Facebook)
SITA|30. nov 2015 o 20:31

V jej drese sa teší aj trojica Slovákov. Matúš Kozáčik, Patrik Hrošovský i Michal Ďuriš vybojovali s Plzňou jesenný titul v českej najvyššej súťaži.

Honza Barnek si dnes vedle precizn obrann prce pipsal tak jedinou branku duelu. Po prvu byl zvolen hrem utkn.

Posted by FC Viktoria Plzeň on 30. november 2015

JABLONEC. V pondelňajšom súboji 15. kola českej futbalovej Synot ligy hráči Plzne zvíťazili na trávniku Jablonca 1:0. A poistili si titul jesenného majstra. Jediný gól zápasu strelil v 32. minúte hlavičkou Jan Baránek.

V stretnutí sa predstavili štyria slovenskí futbalisti - všetko reprezentanti. Na strane domácich Ján Greguš a v tíme hostí trio Matúš Kozáčik, Patrik Hrošovský a s jedenástimi gólmi topkanonier súťaže Michal Ďuriš.

Ďuriš však tentoraz nezabodoval, iba si pripísal žltú kartu. V 23. minúte síce po prihrávke Hrošovského dostal loptu do siete, ale rozhodca ho neuznal pre ofsajd. Informoval o tom server idnes.cz.

ČESKO - 15. kolo:

Jablonec - Plzeň 0:1 (0:1)

Gól: 32. Baránek, 3022 divákov

Ján Greguš (Jablonec) hral do 56. min - Matúš Kozáčik odchytal celé stretnutie, Patrik Hrošovský odohral celý zápas a Michal Ďuriš (všetci Plzeň) hral do 90. min a v 77. min žltú kartu

V Jablonci dnes panovalo opravdu zimn poas. Na snmku centruje Ale Matj. FCVP!

Vedn den, dalek cesta, mraziv poas. I pesto dorazilo za Viktori do Jablonce nkolik destek fanouk. Klobouk dol a velk dky. Vtzme spolen!

Fastav Zlín - Slovan Liberec 2:0 (1:0)

Góly: 24. Koreš, 62. Poznar

Róbert Matejov (Zlín) odohral celý zápas - Lukáš Hroššo, Michal Obročník a Marek Bakoš (všetci Liberec) nehrali

Sparta Praha - Brno 2:1 (0:1)

Góly: 68. Juliš, 70. Lafata - 32. Řezníček, 5731 divákov

Michal Breznaník nehral - Miroslav Keresteš odohral celý zápas, Matúš Lacko hral do 81. min, nahradil ho Tomáš Brigant (všetci Brno)

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Plzeň vyhrala v Jablonci a je jesenným majstrom v Česku