Hráči Arsenalu leteli kratšie, než trval presun z letiska na štadión

Londýnčania aj napriek maximálnemu predzápasovému komfortu víťazstvo v Norwichi nezískali. Gól domácich strelil Grabban (v strede). (Autor: SITA/AP)
SITA|2. dec 2015 o 13:00

Ultra krátky let futbalistov Arsenalu Londýn sa v Anglicku stretol s veľkou kritikou.

LONDÝN. Vrcholový manažment špičkových futbalových klubov robí často všetko pre to, aby sa hráči na najbližšie stretnutie mohli vždy maximálne sústrediť.

Príkladom toho je anglický Arsenal Londýn, ktorý sa v snahe poskytnúť čo najväčšie pohodlie svojim hráčom presúval na nedeľňajší ligový duel do Norwichu letecky.

Na tom by nebolo nič zvláštne, keby to z Londýna do Norwichu nebolo iba 200 kilometrov.

Cestu, ktorú by "kanonieri" zvládli v klubovom autobuse za dve a pol hodiny, absolvovali lietadlom za 14 minút.

Let futbalistov Arsenalu sa v Anglicku stretol s veľkou kritikou.

Britskí novinári úzkostlivo vyrátali, že ďalších 17 minút trval Londýnčanom presun z norwichského letiska na miestny štadión.

Rozhodnutie Arséna Wengera dokonca nazvali hlúpym a absurdným.

Arsenal napokon na trávniku Norwichu City remizoval 1:1. Informoval o tom portál fakt.pl.

Domov»Futbal»Anglicko»Hráči Arsenalu leteli kratšie, než trval presun z letiska na štadión