Nevyužil možnosť ísť na čelo tabuľky. AS Rím remizoval v Turíne

Fabio Quagliarella (vľavo) z AC Turín bojuje o loptu s Antoniom Rudigerom z AS Rím (v bielom). (Autor: SITA/AP)
TASR|5. dec 2015 o 17:25

Víťazstvo mali na dosah. Napokon oň futbalisti AS Rím prišli v štvrtej minúte nadstaveného času. Bod pre domáci AC Turín zabezpečil z penalty Maxi Lopez.

RÍM. Futbalisti AS Rím nevyužili možnosť prebojovať sa na čelo tabuľky talianskej Serie A. V sobotňajšom dueli 15. kola pritom na pôde FC Turín viedli od 83. minúty gólom Miralema Pjaniča 1:0.

Tesný náskok neudržali. V štvrtej minúte nadstavenia premenil penaltu domáci Maxi Lopez. Slovák Norbert Gyömbér v drese AS do hry nezasiahol.