Úder roka WTA tretí raz po sebe vykúzlila A. Radwanská

Sympatická Poľka vyhrala aj záverečný Turnaj majsteriek v Singapure. Práve na tomto podujatí predviedla najkrajší tenisový úder roka. (Autor: SITA/AP)
SITA|8. dec 2015 o 10:25

Ocenený zákrok - forhendový stopvolej - Poľka vytiahla proti Češke Petre Kvitovej na koncoročnom šampionáte WTA Finals v Singapure.

ST. PETERSBURG. Poľská tenistka Agnieszka Radwanská je tretí raz v rade laureátkou bilančnej ankety Úder roka na okruhu Tenisovej asociácie žien (WTA).

Ocenený zákrok - forhendový stopvolej - vytiahla proti Češke Petre Kvitovej na koncoročnom šampionáte WTA Finals v Singapure, na ktorom napokon získala titul.

Dvadsaťšesťročná Krakovčanka dostala 42 % hlasov od fanúšikov na webe WTA.

Druhá skončila Rumunka Simona Halepová (34 %), tretia priečka patrí ďalšiemu úderu päťky renkingu A. Radwanskej (18 %) a štvrtá je Nemka Angelique Kerberová (6 %).

Informácie sú z internetovej stránky WTA.

I've won the 2015 WTA Shot of the Year! Thanks so much for all your votes!!! Dzikuj Wam bardzo za Wasz udzia w kolejnym 'zagraniu roku' WTA ;)