PSG suverénne dominuje, ligu vedie o dvadsaťdva bodov

Hráč Bastie Alexander Djiku (vľavo) sa pokúša zastaviť Ezequiela Lavezziho z PSG. (Autor: TASR/AP)
TASR|8. jan 2016 o 22:59

Dosiahli už sedemnásty triumf v sezóne. Futbalisti PSG zvíťazili v 20. kole francúzskej najvyššej súťaže nad Bastiou 2:0.

PARÍŽ. Futbalisti francúzskeho šampióna Paríža Saint Germain vstúpili do nového kalendárneho roka víťazstvom. V piatkovom dueli 20. kola Ligue 1 zdolali doma SC Bastia 2:0. Zaznamenali sedemnásty triumf v sezóne.

Na čele tabuľky majú priebežne 22-bodový náskok pred druhým AS Monaco.

O víťazstve rozhodli dvaja brazílski legionári v priebehu desiatich minút prvého polčasu. Tesne pred uplynutím polhodiny hry otvoril skóre Thiago Silva. V 39. minúte pridal druhý gól Maxwell.

LIGUE 1 - 20. kolo:

Paríž St. Germain - Bastia 2:0 (2:0)

Góly: 29. Thiago Silva, 39. Maxwell