Hudáček dostal tri góly, Jaroš asistoval pri víťazstve

Július Hudáček (vľavo) s bratom Liborom.
Július Hudáček (vľavo) s bratom Liborom. (Autor: TASR)
TASR|30. jan 2016 o 22:15

Do bodovania sa zapísal aj Libor Hudáček, ktorý zaznamenal jednu gólovú prihrávku.

ŠTOKHOLM. Slovenský hokejový obranca Christián Jaroš prispel jednou asistenciou k výhre Luley v sobotňajšom zápase 39. kola švédskej SHL nad Brynäsom 2:1 po samostatných nájazdoch.

V ďalšom dueli posledný tím tabuľky Karlskrona rozstrieľal na svojom ľade Örebro HK 8:2. Dve tretiny odchytal Július Hudáček, ktorý v bránke hostí vystriedal po prvom dejstve za nepriaznivého stavu 0:5 Henrika Lundberga.

Slovenský reprezentačný brankár inkasoval z 13 striel tri góly. Asistenciu si v drese hostí pripísal jeho brat Libor Hudáček.

SHL - 39. kolo:

Frölunda - Djurgaarden 3:2

Lulea - Brynäs 2:1 sn

/za domácich JAROŠ 0+1/

Skelleftea - Malmö 1:2 pp

Karlskrona - Örebro 8:2

/za hostí L. Hudáček 0+1, J. Hudáček odchytal 40 minút, z 13 striel dostal tri góly, úspešnosť zásahov 76,92 percenta/

Linköping - HV 71 5:1

MoDo - Färjestad 1:4

Rögle - Växjö 1:4

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Hudáček dostal tri góly, Jaroš asistoval pri víťazstve