Gyömbér dohrával zápas s obviazanou hlavou, má štyri stehy

(Autor: Twitter)
TASR|3. feb 2016 o 08:11

Na trávnik nastúpil v závere prvého polčasu. Desať minút pred koncom duelu sa v jednom zo súbojov zranil a zakrvavenú tvár mu museli ošetriť. Norbert Gyömbér zápas v Sassuole dohral a tešil sa z víťazstva AS Rím.

RÍM. Slovenský futbalista Norbert Gyömbér dohral stredajší duel svojho klubu AS Rím na pôde Sassuola s obväzom na hlave. Približne desať minút pred koncom duelu, v ktorom AS triumfoval 2:0, sa v jednom zo súbojov zranil a zakrvavenú tvár mu museli ošetriť.

Duel dohral. A po mimoriadne dramatickom závere sa tešil zo zisku troch bodov.

Dvadsaťtriročný slovenský reprezentant sa dostal na trávnik v závere prvého polčasu. Nahradil zraneného Daniele De Rossiho. Vtedy už hostia viedli zásluhou Mohameda Salaha.

V závere o body skoro prišli. Radja Nainggolan videl po faule v pokutovom území druhú žltú kartu. Domenico Berardi však penaltu nepremenil. A v 94. minúte poistil triumf Rimanov Stephan El Shaarawy.

Stephan El Shaarawy sa teší z gólu. FOTO - SITA/AP.

"Z našej strany to bol veľmi dobrý zápas. Vypracovali sme si veľké množstvo šancí, hrali sme dobre, organizovane. V závere sme mali trošku šťastia, keď domáci v 87. minúte nepremenili za stavu 0:1 penaltu," konštatoval Gyömbér pre web svojej zastupiteľskej spoločnosti CSM-Agency.

Duel v Sassuole mu bude pripomínať zašitá tržná rana. "Nie je to nič vážne, na hlave mám štyri stehy," dodal.

Zostrih zo zápasu.

Domov»Futbal»Taliansko»Gyömbér dohrával zápas s obviazanou hlavou, má štyri stehy