Premier League: Spanilá jazda Leicesteru pokračuje, remíza Liverpoolu

Japonec Šindži Okazaki síce svoju šancu v prvom polčase zahodil, inak však "Líšky" podali ďalší parádny výkon a pripísali si ďalšie tri body. (Autor: SITA/AP)
SITA|6. feb 2016 o 22:40

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 25. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže.

MANCHESTER. Futbalisti tímu Leicester City triumfovali v sobotňajšom úvodnom stretnutí 25. kola najvyššej anglickej na pôde Manchesteru City 3:1. Líder tabuľky tak zvýšil svoj náskok na City na rozdiel šiestich bodov.

Hostia sa ujali vedenia v 3. min gólom nemeckého obrancu Roberta Hutha. Hneď po zmene strán zvýšil v 48. min na 2:0 pre Leicester Mahrez.

Gól R. Mahreza, ktorým zvýšil na 2:0 pre hostí

Huth svojím druhým presným zásahom v stretnutí upravil v 60. min už na 3:0.

Uups, they did it again. Manchester City - Leicester City 1:3. Zwei Tore von Huth

Posted by WELT Sport on Saturday, February 6, 2016

Záverečnú podobu výsledku dal krátko pred koncom duelu argentínsky kanonier v službách "The Citizens" Sergio Agüero.

Futbalisti FC Liverpool bez zraneného kapitána slovenskej reprezentácie Martina Škrtela napokon iba remizovali so Sunderlandom 2:2, hoci viedli do 82. min 2:0.

Hráči Sunderlandu vyrovnali gólmi Jonhsona a Defoa v závere stretnutia.

Tottenham sa tesným víťazstvom nad Watfordom 1:0 dostal na druhú priečku aktuálnej tabuľky Premier League.

Premier League - 25. kolo:

Manchester City - Leicester City 1:3 (0:1)

Góly: 87. Sergio Agüero - 3. a 60. Huth, 48. Mahrez

Interview Mahrez & Huth

Aston Villa - Norwich City 2:0 (1:0)

Góly: 45. Lescott, 51. Agbonlahor

FC Liverpool - Sunderland 2:2 (0:0)

Góly: 60. Firmino, 70. Lallana - 82. A. Johnson, 89. Defoe

Newcastle United - West Bromwich Albion 1:0 (1:0)

ČK: 54. Wanyama (Southampton)

Domov»Futbal»Anglicko»Premier League: Spanilá jazda Leicesteru pokračuje, remíza Liverpoolu