CSKA Moskva úspešne vstúpil do finále konferencie

Hráči CSKA Moskva sa tešia z víťazstva v prvom zápase finále konferencie v KHL.
Hráči CSKA Moskva sa tešia z víťazstva v prvom zápase finále konferencie v KHL. (Autor: TASR)
SITA|22. mar 2016 o 19:57

Premožiteľ Slovana nedostal v prvom zápase ani gól.

MOSKVA. Hokejisti CSKA Moskva lepšie vstúpili do bojov o postup do celkového finále Kontinentálnej ligy (KHL), keď v utorňajšom domácom prvom dueli finálovej série Západnej konferencie zdolali obhajcu trofeje SKA Petrohrad 3:0.

Skóre duelu otvoril v 11. minúte Roman Ľubimov, na ktorého gól v polovici stretnutia nadviazal francúzsky reprezentant Stéphane Da Costa.

V poslednej minúte spečatil triumf víťaza základnej časti nadnárodnej súťaže do odkrytej bránky Dmitrij Kugryšev.

Druhý zápas tejto série je na programe vo štvrtok o 17.30 h SEČ opäť na moskovskom ľade. V stredu sa začne finálová séria aj vo Východnej konferencii, Metallurg Magnitogorsk hostí o 15.00 h SEČ Salavat Julajev Ufa.

CSKA Moskva - SKA Petrohrad 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) - stav série 1:0

Góly: 11. Ľubimov, 30. S. Da Costa, 60. Kugryšev