Český brankár sotil protihráča a potom ho hlavičkou poslal k zemi

(Autor: Facebook)
TASR|10. apr 2016 o 08:02

Úplne presne si to nepamätám, mal som výpadky pamäti. Ale to ma neospravedlňuje. Mal som sa viac kontrolovať, uviedol brankár a kapitán Sigmy Olomouc Miloš Buchta.

"Te u to neovlivnm, je to velk chyba, oslabil jsem manaft na njak zpasy. Moc si to nepamatuji od doby, kdy jsem...

Posted by SK Sigma Olomouc on 9. apríl 2016

PRAHA. Futbalisti Liberca zdolali v sobotňajšom zápase 24. kola českej Synot ligy na domácom štadióne Sigmu Olomouc 2:1.

Duel mal pikantný záver. Hoci v 90. minúte bolo o výsledku už prakticky rozhodnuté, kapitán a brankár hostí Buchta psychicky nezvládol súboj, po ktorom zostal ležať. Vzápätí vstal, strčil do protihráča a potom ho hlavičkou poslal k zemi.

Rozhodca mu za to okamžite ukázal červenú kartu a zápas dochytal ľavý stredopoliar hostí Falta.

Zlyhanie brankára Buchtu.

Suverénny líder z Plzne vyhral v Zlíne 2:1 a upevnil si vedenie v tabuľke. Na druhú Spartu Praha má už dvanásťbodový náskok.

Ešte v 59. minúte viedli domáci 1:0, potom ich ale poškodili rozhodcovia. Tí prehliadli ruku Petrželu pred jeho vyrovnávajúcim gólom a hlavný arbiter Paták za následné protesty vylúčil slovenského legionára Róberta Matejova.

Vedúci tím početnú prevahu využil. O jeho výhre 2:1 rozhodol šestnásť minút pred koncom Vaněk. Celý zápas v drese Viktorie odohrali slovenskí reprezentanti Matúš Kozáčik a Patrik Hrošovský.

Červená karta Róberta Matejova.

SYNOT LIGA - 24. kolo:

Jihlava - Teplice 2:1 (2:0)

Góly: 32. Kučera, 43. /11m/ Vaculík - 51. Vachoušek

/za Jihlavu celý zápas odohrali V. Kukol a P. Šulek - za Teplice chytal M. Chudý/

Liberec - Sigma Olomouc 2:1 (1:0)

Góly: 2. Luckassen, 77. Folprecht - 69. Ševčík

/za Liberec M. Bakoš hral do 90.+2 min./

Ostrava - Slovácko 2:1 (1:0)

Góly: 31. a 79. Hrubý - 82. Hofmann

/za Ostravu celý zápas odohral K. Mondek - za Slovácko celý zápas odohral P.Šimko/

Slavia Praha - Jablonec 0:0

/za Slaviu celý zápas odohral J. Mihálik - za Jablonec celý zápas odohral J. Greguš/

Mladá Boleslav - Dukla Praha 2:2 (0:2)

Góly: 76. Klobása, 80. Chramosta - 1. Mareš, 11. Manzia

/za Duklu odohrali celý zápas J. Považanec a L. Štetina/

Zlín - Plzeň 1:2 (1:0)

Góly: 9. Poznar 59. Petržela, 74. Vaněk, ČK: 60. Matejov (Zlín) po druhej ŽK

/Matejov hral od začiatku, v 23. min. dostal ŽK, v 60. min druhú ŽK a ČK, od 82. min. Benčík - Kozáčik a Hrošovský celý zápas/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Český brankár sotil protihráča a potom ho hlavičkou poslal k zemi