Hádzaná:Allrisk Praha - Frýdek-Místek 25:26 v dohrávke 24. kola HIL

TASR|12. mar 2003 o 20:22

Bratislava 12. marca (TASR) - Medzinárodná liga v hádzanej mužov HIL mala v stredu na programe dohrávku 15. kola Tatran Prešov - Baník Karviná a dohrávku ...

Bratislava 12. marca (TASR) - Medzinárodná liga v hádzanej mužov HIL mala v stredu na programe dohrávku 15. kola Tatran Prešov - Baník Karviná a dohrávku 24. kola medzi Allriskom Praha a Radegastom Frýdek-Místek.

Allrisk CaC Praha - Radegast Frýdek-Místek 25:26 (10:15)

Najviac gólov: Větrovec 10/2, Trávníček, Brabec po 3 - D. Valo 8, Kovář 8/2, rozhodovali: Skružný, Novák, vylúčení: 0:6, 7 m hody: 3/3 - 2/2, 150 divákov

Hostia si v prvom polčase vytvorili päťgólový náskok, ktorý po zmene strán zvýšili na rozdiel 8 gólov. Domáci však zlepšenou hrou v útoku stretnutie zdramatizovali a Frýdek-Místek sa musel strachovať o výsledok do poslednej minúty.

Domov»Halové športy»Hádzaná»Hádzaná:Allrisk Praha - Frýdek-Místek 25:26 v dohrávke 24. kola HIL