NHL: 1/4finále play off - Anaheim vyhral v Dallase v 141. minúte!

TASR|25. apr 2003 o 08:48

New York 25. apríla (TASR) - V úvodnom zápase štvrťfinále play off NHL vyhral tím New Jersey nad Tampou Bay 3:0 a ujal sa v sérii Východnej konferencie ...

New York 25. apríla (TASR) - V úvodnom zápase štvrťfinále play off NHL vyhral tím New Jersey nad Tampou Bay 3:0 a ujal sa v sérii Východnej konferencie vedenia 1:0.

Ako na "divokom Západe" to vyzeralo v Západnej konferencii. V jej prvom zápase sa po 60 minútach čistého času zrodila remíza 3:3 a mužstvá Dallasu a Anaheimu odohrali štyri kompletné predĺženia. V tom piatom hneď na začiatku dal víťazný gól na 4:3 pre hosťujúci Anaheim Čech Petr Sýkora. Odohralo sa rekordných vyše 140 hokejových minút. Zápas sa začal o 01.30 a skončil sa po niečo vyše 6 hodinách.

ph

Domov»Hokej»NHL»NHL: 1/4finále play off - Anaheim vyhral v Dallase v 141. minúte!