Slovenky v turnaji štyroch krajín neprehrali ani posledné stretnutie

TASR|18. máj 2003 o 15:11

Ismaning 18. mája (TASR) - Ani vo svojom záverečnom vystúpení na medzinárodnom turnaji štyroch krajín v Bavorsku slovenské hádzanárky nenašli premožiteľa, ...

Ismaning 18. mája (TASR) - Ani vo svojom záverečnom vystúpení na medzinárodnom turnaji štyroch krajín v Bavorsku slovenské hádzanárky nenašli premožiteľa, keď so Švédkami remizovali 25:25.

Slovensko - Švédsko 25:25 (12:11)

Góly SR: Dubajová 7/4, Mravíková 6, Šimáková 6, Fečová 2, Uhráková, Caltíková, Šalatová, Banková po 1.

Najviac gólov Švédska: Eriksonová 10/5, Arfwidssonová 4. Rozhodcovia: Ehmannová a Kunsegová (Nem.), vylúčené 8:4, 7m hody 5/4 - 6/6, 1500 divákov.

Nedeľňajší zápas Slovenky kontrolovali od začiatku až do 22. minúty, keď stále viedli o 4 góly. V závere polčasu však stratili koncentráciu a po dobrých obranných zákrokoch obrany súperiek sa Švédky dostali späť do hry. Dramatické stretnutie sa napokon skončilo spravodlivou deľbou bodov.

mi pš

Domov»Halové športy»Hádzaná»Slovenky v turnaji štyroch krajín neprehrali ani posledné stretnutie