SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Skoky na lyžiach: Vo Villachu bez Mesíka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

To je ale prekvapenie

že náš slovenský orol neuspel. Alebo, že by to práve prekvapenie nebolo?
http://kazda.blog.sme.sk/c/37143/Martin-Mesik-sa-nepresadil-Uz-desat-rokov.html
.
Tomu človeku by mali dať nejakú super športovú medailu. Toľké roky dokazuje, že skákať na lyžiach skutočne nevie a stále ho to baví.
.
Aj mi ho je celkom ľúto, že sa musí živiť tým, čo úplne preukázateľne nevie.
 
Hodnoť

Kto mu to plati?

Len to ma zaujima. ved su to totalne vyhodene peniaze na jeho vylety a zrejme aj mzdu. To je fakt chore.
 

...

ja len pár slov. je to niekoľko rokov, čo som si odkrútil 9 mesiacov ZVS v AŠK Dukla B. Bystrica. špeciálne som bol denno-denne cez pracovný týždeň v kancli "Náčelník finančnej služby"- spomínaným náčelníkom bol istý pplk. V.M., neskutočný ožran. pravidelne sa zošrotoval cez pracovnú dobu u niektorej z kolegýň. ale nie o tom som chcel. Keďže som tam strávil hodnú chvíľu, videl som do kadejakých papierov. Takže aj o spomínanom Mesíkovi, o ktorého výsledkoch v podstate nik netuší, pretože je to potratový produkt armádneho športového klubu, som sa v kadejakých rozkazoch, rozpočtoch a pod. dočítaval pravidelne. V zásade on a pár ľudí kolovalo celý rok na trase SK-A-CH-D-NOR-FIN a čo ja viem kde všade majú mostík za dedinou. Inými slovami, je to typický príklad jedného z x spôsobov dojenia štátneho rozpočtu tohto keketistanu. takto sa popretĺkajú pár rokov armádou, odrobia si na kráľovské dôchodky a odstupné a všetci sú spokojní.
/ak by niekto nevedel, hlavný tréner Mesíka je gumák pplk. P. Sch./
ten ansámbel okolo neho mal celý rok all-inclusive dovolenku. čo za tým bolo, okrem slušne povedané, nepresvedčivého výkonu Mesíka, netuším. možno vedel mimoriadne pôsobivo ukájať večne sexulačné gumy. isté však je, že v normálnej krajine by boli všetci protagonisti dávno na úrade práce
 


Najčítanejšie na SME Šport