SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Federer a Murray majú v Londýne isté semifinále (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Prvý set so šťastím,

druhý s prehľadom. Konečne komentátor Novasportu Tomáš Borovec povedal JASNE, ako je to s postupom. Dúfam, že sa to konečne dozvie aj ten ***** Jožo Havrilla, ktorý včera trepal neskutočné ***** Lebo keby Ferrer vyhral večer 2:0 - traja by mali jedno víťazstvo a dve prehry, aj na sety 2:4. Vtedy ba rozhodovali gemy.
 

 

a ako je to s tym postupom?
 

Ešte sa nevie...

Ak Murray vyhrá jeden set, postúpi on a Federer. Zápas môže prehrať, postúpi. Žeby vyhral Ferrer 2:0 je málo pravdepodobné ... vtedy by sa spočítali vyhrané a prehrané gemy Soderlinga, Andyho a Davida a to by rozhodlo o druhom postupujúcom. Prvý je jasný.
 
Hodnoť

Videla som

len druhý set, ale ten bol z Rogerovej strany perfektný. Teším, teším....
Možno motyka vystrelí a David vyhrá. Bilancia 3 : 1 pre Ferrera, tento rok 2 : 0.
 

 

Kroki, zdá sa, že TU je náznak sympatie k Davidovi …:))
 

áno-áno...

Toto som si poplietol - medzi vami :-)). Už som si to v noci spomenul :-))
 

 

ešte že si si nás nepoplietol v noci...to by bolo potom o inom :)
 

ufff

radšej nič :-)))
 

 

Aj David si zaslúži, aby mu niekto držal palce.
 

 

samozrejme zaslúži...len v poslednom čase často vyhrával s Robinom :)
...a teraz mu dokonca idem držať palce aj ja :))
 

Ako to bolo?

Malý, hrbatý, non-stop fajčiaci? Ale čo ja viem...ten váš ženský vkus je nevyspytateľný...Fr.prezident Š.: malý, ušatý, škaredý - a neodolateľný ? -:)) Prachy a moc sú vraj veľmi silné afrodiziakum...teda pre ženy, mňa by obdoba ženského rodu sotva prebudila :-((
To som tuším už mierne mimo tenisu, že? :-)))
 

 

Ja som nikdy nepovedala, že je pre mňa fyzicky príťažlivý. Ale je sympatický na kurte, v iných situáciách som ho nevidela.
 

Iste

Ja si takéto veci už poposúvam kade-kde :-) Asi preto, že Elinke sa Robino páči aj ako chlap... (?)
No, idem pozerať...David má - tak nie...
 

 

Vo filme "Jak básnici nestráceji naději" padlo aj: inteligencia je silné afrodiziakum...a to môže byť aj ten - malý, ušatý, škaredý :)
 

môže?

Napriek tomu hendikepu, že je francúzsky prezident? :-) Ešte som nevidel ani nepočul, žeby lovili takýchto inteligentných škareďákov medzi bezdomovcami :-)
Inak, Murray vyhral prvý set - a tým je o postupe z tejto skupiny rozhodnuté...
 
Hodnoť

Celkom by ma zaujímalo,

kedy sa komentátori Novasportu naučia, že v priebehu výmeny sa nekecá! Prečo si svoj komentár a informácie, ktorými nás počas hry "kŕmia", nenechajú na prestávlu medzi hrami alebo setmi, nie je ich počas celého zápasu dosť? Ešte šťastie, že dnes nekomentoval Bidrman, ten by nás poctil nielen rozprávaním v priebehu gemu, ale aj svojimi prognózami, ako sa zápas skončí, ktoré mu aj tak nevychádzajú :-))
 

milá ami

Teba predsa nemôže vyrušovať niečo také malicherné, ako je kecanie :-)) Veď ty počas boja o brejk medzi Robinom a Rogerom píšeš príspevky do tunajšej debaty :-))) Asi to bola nuda, čo?
 

nuda to nebola,

hlavne do tie-breaku prvého setu to bol vcelku vyrovnaný zápas. A to, prečo počas neho píšem príspevky, som ti už vysvetlila v predchádzajúcej reakcii, samozrejme, aj s dodatkom :-)) Vieš, ako to je, dosť často sa stáva, že my amatérky sme tu na to, aby sme v pohode zvládli aj dve veci naraz. Samozrejme, len vtedy, keď chceme, a práve dnes sa mi chcelo :-))
 

no...

vyrovnané to bolo aj v tie breaku, ten posledný akože víťazný fiftín, to bola náhoda...a Robinov zlý odhad. Mali rovnaký zisk fiftínov, tuším po 39.
Jasné, ja nepochybujem o tom, že zvládaš aj viac vecí naraz. Len neviem, či si to vtedy patrične vychutnáš :-))
 

 

Prečítal som si celú včerajšiu aj dnešnú diskusiu na tenisových stránkach a ako nováčik môžem povedať, že ani v nich nebola žiadna nuda. Asi sa už poznáte dlhšie, lebo niekedy som mal dojem, že sa navzájom v dobrom podpichujete. A vo väčšine debát je diskutér kroki :)
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Šport