SME
Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hopman Cup prinesie aj duel "maratóncov" Mahuta a Isnera (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

Hopman Cup

stratil lesk
 

Riaditeľ Hopman cupu

Paul Mcnamee sa vyjadril, že sa teší, že sa Mahut a Isner znovu stretnú, ale k žiadnemu dramaticky dlhému zápasu medzi nimi nepríde, v Perthe sa hrá na 2 víťazné sety a v tretej rozhodujúcej sade sa hrá tie-break. My môžeme na minuloročné víťazstvo Dominika a Dominiky už len s nostalgiou spomínať.
 

 

Aj Svetový pohár tímov (tzv. neoficiálne MS reprezentačných družstiev mužov pod hlavičkou ATP) v Düsseldorfe stratil lesk a v roku 2011 nebude. Na prípravu na RG im budú musieť stačiť ATP turnaje…to bol asi taký istý výmysel ako Hopmanov pohár (tzv. MS zmiešaných družstiev pod hlavičkou Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF))…účasť na pozvanie… či? :)))
 

asi tak, eli...

podľa aktuálnych možností a lokálnych záujmov... o nič iné asi nejde.
Najmä teraz, keď Arabi nasadili svoje exhibície. Na to nikto nemá. A ak bude skrátená sezóna, niečo mimo bude zakázané.
 

 

Tu je dôvod zrušenia http://www.webnoviny.sk/sport/...
 

No vidíš...

Donedávna býval turnaj BEZ BODOVANIA - ako sa volal neviem, ale bolo to čosi ako Turnaj víťazov Mercedes Super 9. Asi Hamburg? Asi dva milióny pre víťaza? To zrušili - ani sám neviem prečo, bolo to pre nich príjemné - zrejme protestovali vždy tí, ktorí tam zrovna neboli. Ale OK, keď prachy, tak prachy...nakoniec, majú ich aj z obliekania atď. Ale nech ne..čujú, že toto a hento. Dlhá sezóna, krátka, nahustená...Pauzu si spraviť môže každý jeden kedy chce.
 

 

no neviem, tu spomínajú Mercedes-Benz Super 9...(?) http://en.wikipedia.org/wiki/A...
 

Musel by som si to preštudovať

Aj tak by som si nebol istý... Sampras TO, o čo píšem vyhral prvýkrát ako 18-ročný. Čiže , pred aspoň 20 rokmi. Vtedy dal polovicu (1melón) na charitu). Vyhral to aj...Vítn? - ako sa to píše, neviem. Hrávalo sa to asi do r.+-2003. Ale to každý starší tenista vie. Ešte je možné, že som si ja niečo poplietol.
 

dodatok:

Niečo sa tam nepáčilo hráčom - a to bolo NEbodovanie...iba prachy - to si dúfam nepletiem
 

ne-nie, turnaj družstiev to nebol

-to by ani nevadilo-------------
 

uff-tak nie..l..

Pete to mal vyhrať asi v r.1989-1990, ten wheaton (či ako) o rok-dva neskôr...Niečo som našiel, no koliduje to so šampiónmi MS9 -ani to už neviem... Teda viem asi desať názvov, no...Mercedes Super 9 a pod. už neplatia.
Ale vtedy to bola finančná pálka, dva milióny pre víťaza!
 

Tak, mám to

Grand Slam Cup. Dá sa to takto zadať do prehliadača. Hrávalo sa to desať rokov v Mníchove, 1990-1999. Prvý víťaz Sampras, posledný Rusedski...bol tam aj Korda a pod. Podnik ITF, body do rebríčka ako som správne tvrdil neboli, iba obrovské prize money. Od roku 2000 bol tento podnik fúzovaný s Turnajom majstrov. Ale všetko je na nete.
V čom som sa mýlil: nemalo to nič spoločné s Mercedes Super 9.
 

 

Zlé zadané indície: Mercedes, Hamburg…tak ja po falošnej stope gúglila :)
Dosť si pamätáš, klobúk dolu…s tebou len zadobre :))
Všetky info na http://en.wikipedia.org/wiki/G...
 

presne tam som to našiel

akurát, že neviem doteperiť link do debaty - vlastne nikam :-))
No, Nemecko to je ... col sem, col tam ... a skončilo to už v r.1999, čo som mierne zle odhadol. Tipoval som to tak na sedem rokov. Ale bolo to zaujímavé podujatie. Najviac si pamätám výhru Corretju nad Moyom - Moya viedol 2:0 na sety a zvrat sa neočakával...
 

a zasa som si poplietol

Alex otočil zápas s Moyom zo stavu 0:2 na 3:2 vo finále - ale nie tohto podniku, ale Turnaja majstrov...tuším v tom istom roku, keď spolu hrali RG.
 

 

Ja som tvoju stovečku včera oslávila s “BERNARD s čistou hlavou Free” a mám dnes vo všetkom jasno :)… hm poplietol? ty si zrejme siahol po inej bedničke, že by “BERNARD s těžkou hlavou "OX" ? Tu je http://www.bernard.cz/sub_page...
 
Hodnoť

to bolo PREDminuloročné, tuším

Jasné, že medzi nimi už nepríde k maratónu... To bolo len...(?)
 

Keď máš taký pekný nick,

tak aspoň trochu medituj :-)) S tým PREDminuloročným víťazstvom si ma tak zblbol, že som musela zagúgliť a zistila som, že som mala pravdu. D+D získali Hopman cup pred rokom, článok o tom, ktorý pripájam, je zo dňa 9.1.2009. A keďže ešte stále máme rok 2010, znamená to, že to bolo vlani, teda pred rokom, a nie Pred minulým rokom, to by sa písal rok 2008. Fúha, ťažká to meditácia, tuším ťažšia ako zápasy, ktoré D+D odohrali proti Safinovcom v Perthe :-))) http://sport.cas.sk/clanok/101...
 

 

Na zápasy Hrbatého a Cibulkovej z Hopmanovho pohára si pamätám, robotu som si zariadil tak, že som videl všetky tri. Bolo to vtedy veľké prekvapko, nikto nečakal, že vyhrajú, napínavý bol hlavne súboj medzi Hrbatým a Safinom. Rozmýšľam, či je súčasný slovenský tenis v stave takýto úspech ešte niekedy zopakovať. P.S. Pozdrav som odovzdal :)
 
Hodnoť

predminuloročné D+D

a vlani ten rekord? beriem s rezervou...že sa nedá zahrať? ale dá...
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Šport