SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hantuchová v Pattayi do osemfinále s Dateovou-Krummovou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

ale nie :-))

Tak už je tu parciálny úspech: Už TERAZ má vyše 3000 USD a tuším 30 bodov...No je to sveta žiť, len mať právo nastúpiť do turnaja bez kvalifikácie - hrať ani nemusíš, peniaze a body sa sypú...Ak by prešla prvým kolom, už by boli titulky: postúpila do 8-finále (pritom by to bolo iba druhé kolo, no výraz "finále" už zakomponovaný).
Ale má smolu tá Oaimová! Táto obstarožná dáma ju mydlí, kdekoľvek ju stretne. Asi aj pod sprchou.
 

 

Ona tým prvým kolom už prešla...:)
Ešteže tam máš toho smajlika...vieš dobre, že hrať v hlavnej si musela zaslúžiť renkingom. A doláče sú za 2.kolo, zdania jej ich hneď tam, neostane ani na letenky pre dvoch :(. Na Kimiko má fakt smolu, sú hráčky čo s ňou nehrali nikdy...
 

Mám pocit,

že tu bol pôvodne iný text. No, a doláče + bodíky sú aj za samotnú účasť v prvom kole...Teda, nie je nutné niečo uhrať. Ale kam sa mi podel príspevok???
 

No samozrejme!

Bol tu iný text, ešte pred zápasom...Tam sa spomínalo tých 3000 USD + 30 bodov + fakt, že ju Dateová furt mláti. Potom zmenia text, titulok...a príspevok visí ako...
 

medit

..ty nevieš, koľko vrazili od 6 rokov, do trénerov, za kurty...za dlhé roky, potom za turnaje..pobyt, strava, letenky...všetko si platia sami, aj trénerom,....všetko...a nepíšem o tejdrine...dvoj až trojfázové tréningy, kondička, a nie rok, dva..ten úspech by nedošiel, to je mnoho rokov a mnoho peňazí..a ked, ved chod a hraj tenis, zarábaj, na čo čakáš??
 

Teba kde more vyhodilo???

Tu nie je reč O MNE!!! A keď už, je dostatočne pertraktované, že sa v tenise motkám takmer cez všetko možné (okrem spravovania kurtov) celých 40 rokov. Je groteskné mňa poučovať a dávať mi "rady". Ideš hneď do zoznamu ignorovaných, takéto "perly" si rád odpustím.
 

Tak už si ukrytô...

Dal som si námahu, pozrel profil. Nuž, za 20 mesiacov ani nie 30 "príspevkov"...Zmenený nick (niečo mi bolo na tvojich textoch povedomé). Asi to, že o tenise nepíšeš, aj keď máš byť "veľký nadšenec". Nuž, zrejme budeš chlapčok alebo takô čosi.
Inak, žiaden granslam...Používa sa skratka GS alebo ak chceš celé: Grand Slam. Nemusíš ďakovať, už to neuvidím, :-))
 
Hodnoť

Gratulujem

... za tvrdo vybojované víťazstvo a vyše 3000 USD, len ich ešte zdaniť, kdeže...?!
Nevadí Danielka, cez víkend si zjavne bola "handicapovaná". Aj tak vďaka za strhujúcu štvorhru vlani v Belehrade s Magdou, vďaka ktorej sa mohlo konať víkendové "takmer rekviem".
Ale našťastie je Sovensko bohaté na talenty, ktoré sú schopné len tak na záskok porážať svetové esá, na ktoré naše svetové esá, žiaľ nie vždy dosiahnú...
Nevadí , verím, že v apríli už nebudeš, Danielka, "handicapovaná" a spolu s nadupanou "Domčou", ale predovšwetkým s výdatnopu pomocou už ani neviem, či prvého, alebo druhého, ale veľmi výborného sledu Janky a Magdy (alebo Vás opäť bude musieť niekto aj iný výborný zaskakovať) zostaneme vo svetovej skupiny FC?
Veľa zdaru a dobré skoré "doliečenia sa"!
Aha, aby si nenarobila hanbu nového projektu pána Galoviča, kde si bola predstavená ako promo projektu...?! Bude dobré pousilovať sa, lebo na Slovensku je "more" vynikajúcich, charakterných olympijských víťazov aaj čerstvých víťaziek, majstrov sveta, absolútnych ikon svetového športu vo svojich disciplínach..., ja by som nehazardoval pre pár drobných?!
Do toho , Daniela...
 

Bubobubo

nedokážem odhadnúť tvoj vek, tvoje vzdelanie, tvoj pohľad na šport, pohľad na tenis, tak si len nahlas vzdychnem......načo toľko irónie.....ked to nejde, nič s tým nespravíte. tenistka
 


Najčítanejšie na SME Šport