SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Isner vyhral turnaj v Newporte (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Golias presda raz zvitazil nad Davidom :) Isner -206cm, Rochus-168 cm :)
 
Hodnoť

 

Ja pridávam link: http://sportky.topky.sk/c/6834...
Aký je ten krpec roztomilý...no dá sa niečo podobné povedať o jeho súperovi?
 

Prečo?

Podľa mňa sú roztomilí úplne všetci, aj Isner, aj ten pán v strede :-)
 

 

Foto ako celok má svoje čaro, no Olivier je moja tenisová srdcovka. Jeho zápasy si vždy rada pozriem. Tak ako aj tento s "Goliášom", preto som napísala roztomilý.
 

Fúha, to sú mi zmeny,

normálne sa nestačím čudovať. Vždy som si myslela, že tvojou tenisovou srdcovkou bol Robin Soderling a že výraz roztomilý si používala vždy len v súvislosti s ním :-)) Hmm, čomu, resp. komu môžeme vďačiť za taký posun v myslení, resp. vo fandení? Lebo ja som bola odjakživa Rogerovou fanynkou a nikto alebo nič by ma neprinútilo k tomu, aby som svoj názor zmenila :-))
 

Nesúď neodskúšané,

drahá sesternica. Neosedlaný/nejazdený kôň či také čosi...Neviem, či nikto...alebo NIČ (?)

Povedzme, že niekto s niečím - by ťa aj možno presvedčil? - tam, kde končia nohy hore? Ja neviem, možno ťa Roger osolil, tak máš ten pevný názor, ktorý nehodláš už nikdy zmeniť.

Včera a dnes som mimoriadne taktný, že?
 

Nesúdim, len som prekvapená,

lebo pokiaľ si pamätám, elnora nie raz napísala, že je veľkou fanynkou Robina, na túto tému sme jej dokonca s Chrústom zložili aj zopár básničiek. No a čo sa týka Rogera, fandím mu a uznávam ho nielen pre jeho tenisové úspechy, ale celkovo aj za to, aký je a ako sa správa nielen na kurte, ale aj mimo neho. Žije si svoj spokojný rodinný život, nemá za sebou žiadne aféry ani škandály a jeho meno sa často spája s výrazom pravý gentleman. Čo sa žiaľ, nedá povedať o tebe, svojim duchaplným príspevkom si sa opäť raz zviditeľnil. Hmm, už si spokojný?
 

Nie, nie som spokojný

Tušil som, že si tú "humornú vsuvku" mám odpustiť. Viem, že moja osobná "hranica" je inde ako tvoja či elnorina (tej sa dotknem pomaly každým druhým postom). Čo už, iný nebudem.

Aký je kto človek (medzi hviezdami) v skutočnosti, to by som rozhodne nesúdil na základe vystupovania, bez osobného poznania. Tváriť sa dá hocijako, tak, ako sa od konkrétnej osoby očakáva, dá sa hrať, predstierať...Skutočnosť môže byť úplne iná. Poznám ľudí, ktorí vystupujú ako svätí za dedinou a v podstate sú ****li.

Elnora Robinovi "fandí" asi dva roky, odkedy sa stal top-hráčom. Neznamená to, že musí mať jedného-jediného obľúbeného hráča, či nie? Napokon, ona mužský tenis veľmi nežerie.
 

 

Omyl, krokodíle!
Netrpím syndrómom fandenia hráčom až potom, keď sa dostanú na vrchol. Už je to cca desať rokov ako som bola nechtiac „zatiahnutá“ do sledovania juniorského tenisu. Takže pojmy Orange Bowl, Connolly či Summer cups mi niečo hovoria. Po kliknutí na stánky Juniors na mňa pozerali juniorské jednotky v dvojhre aj štvorhre napr. Strýcová, Kanepi, Jankovič...Do toho obdobia spadá aj moje „všimnutie“ si Robina. On síce juniorská jednotka nikdy nebol, bol „iba“ dvojka, no vyhral napr. v juniorskom tenise vysoko cenený Burger King Orange Bowl. Takže moje sympatie k Robinovi majú už dlhočiznú bradu a som rada, že sa dostal tak vysoko. To sa bohužiaľ nepodarilo ďalšiemu môjmu obľúbencovi, Ernstovi Gulbisovi. Ten bol síce na začiatku roka 21.(tiež krásne), no teraz padá, je až 78.
Preferujem rýchly tenis (priamky), pri tých nebýva veľa výmen. A to nájdem skôr v ženskom tenise. Zažila som väčšinu raketových športov na vlastnej koži a obranárov som neznášala (prepáčte), veď kto by to mal rád, keď sa všetko vracia naspäť a nie a nie výmenu ukončiť. Boli chvíle, keď by som ich najradšej dorazila raketou (keď už nie hrou) :-). Tak neviem čo mám obdivovať na 5hod zápasoch s hráčmi typu Nadal. Skáče tam ako capko a kvôli rotácii ruku vykrúca do neskutočných polôh...hrôza dívať sa na to a škoda zabíjať toľko času. Stačilo na dnes, takto si kaziť taký pekný deň.
 

Maj dýr kazyn,

keť sy tušyl, det jú šudnt hev jór "chumorný fsufka" forgyvn, wai sy sy jú ňeodpustyl? If jú nou, det jór chranyca ys ynde, bí sou kaind end posun sy jú, bý šúr, det yt helps jú yn komunykacyó wyt adr pípl :-)) End plýz dont forget, det mój Rodžerko ys not ounli običajní chvyezda, bat chvyezda prféj felikosty :-))
 

Iste:

Boli tam dve možnosti: napísať to - alebo nenapísať. Mohol som si to odpustiť - no rozhodol som sa zostať samým sebou. *Tak som dal, čo sa mi žiadalo. Súhlasím, nie som jemný muž (to je gentleman tuším). A skutočne aj mám určité komunikačné problémy kvôli akože neokrôchanosti (alebo priamosti a nepredstieraniu?).

Hej, Rogerko je nie priemerná hviezda, práve preto nemôže byť samým sebou. Teda ja si myslím, že sa neprejavuje v celom spektre farieb/vlastností. Ale slúži verejnej mienke - snaží sa byť takým, ako sa od neho očakáva.

Prepáč, ale plnokrvný heterosexuál s jeho možnosťami...aby sa na celý život uspokojil s jedinou priemernou partnerkou (?).Tak...My bývalí študenti z Mlynov by sme kategoricky nesúhlasili :-))
 

 

Skrátka, si citová stálica. U mňa sa tiež nič nezmenilo. Ja moje „vzťahy“ nedokážem len tak ľahko „ukončiť“ a preto je Robin stále mojou jedničkou (predtým to bol PeteS). To vieš, nám so „širokou hruďou“ sa tam veľa zmestí a ak na ňu zaklope nejaký nováčik, nebránim sa a aj jeho prichýlim ;-). Zápasy Davida Ferrera a krpca Oliviera tiež môžem, no sympatie k nim sú už o niečom úplne inom. Veľakrát fandím jednoducho proti niekomu.
PS: Dúfam, že pri okrúhlinke bol aj nejaký „Matyšák štrng“ alebo sa ešte motáš po svete a tam je nedostupný? Hmm...stará partia, básničky...škoda, že sa to pokašlalo :-(.
 

No veru, stará partia,

tá aj mne chýba, vtedy bolo veselo, dobre sme sa či už básničkami alebo dobre mysleným štengrovaním navzájom doplňovali, je škoda, že to už skončilo. Možno sme sa nechali ovplyvniť jedincami, ktorí berú tieto diskusie smrteľne vážne a mali voči spôsobu našej komunikácie výhrady, ale ""nie som si istá"" (dvojité uvodzovky), či v tom nemajú prsty aj kroki s Balážom. Lebo zdá sa mi, že práve v ich komunikácii sa to po dobrom začiatku neskôr nejako blbo zlomilo. Nech mi je odpustené, skrátka, muži :-))
P.S. Okrúhlinu som síce zaregistrovala, ale vďaka hore uvedenému som si ani nemala s kým (virtuálne) pripiť. Ale keď si to už spomenula, dávam si záväzok, že zhruba o týždeň sa u Mr. Matyšáka zastavím a métu 6 tisíc príspevkov dodatočne oslávim. Lebo u nás to teraz až do konca roka funguje naopak, raz za 3-4 týždne chodievame na "dovolenku" domov.
 

Nemyslím si...

Baláž už sem nechodí (aspoň nie ako Baláž) - a ja mám len minimum konfliktov s inými diskutérmi. Je tu kopa nových ľudí, dokonca odborníkov, niektorí majú lepší prehľad v tenisovom dianí ako ja. S nimi nemám vôbec žiaden problém. Debaty sú teraz určite viac odborné..... Možno menej osobné (ani to som si nie istý)...a možno menej "odľahčené". Ale uznáš, SPAMu tu bolo až príliš. Zrovna včera či predvčerom som upozornil na jednu "debatu", kde ani jeden "príspevok" nebol ani k tenisu, ani k téme.

Dnes sem píšu aj nicky registrované 7-8 rokov. Niečo ich tu oslovilo, asi dynamika a vecnosť. Lebo chváliť Federera resp. Nadala, naťahovať sa, kto je lepší, velebiť ženskú jednotku (alebo ju opľúvať) - to nie je ono. Po rozbor zápasov, taktiku a úderovú techniku sme sa bežne nedostali - no sem tam už aj toto. Už tu chalani otvorili držanie rakety, čo je už čo povedať. Je to síce úplná abeceda, no málokto to ovláda.

Pozdravuje ťa Matyšák :-))
 

 

Nech to už bol ktokoľvek, jedno je isté, neboli sme to (paradoxne) my, ženy :-)))
Ja zhruba o týždeň končím blízky „vzťah“ s ATB a sľubujem, že si potom virtuálne s tebou priťuknem. Veď tisícka sa neprekračuje každý deň. Tentokrát to nebude ľahšia verzia jonťáka, špeciálne pre teba siahnem na patrične ogradovaného Bernarda, nech sa tvoj Matyšák necíti popri mojom taký silný. A keby sa aj mne náhodou pritrafilo dať tisícku (s piánom :-)))), budem oslavovať aspoň týždeň. A siahnem po iných grádoch ako teraz, nech z toho aj moja hlava na druhý deň niečo má...
3/3
 


Najčítanejšie na SME Šport