SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Stuttgarte sa o titul pobijú Tipsarevič a Monaco (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Šťastný chlapec

ten Janko Ixo Tipso :-)) Včera mu súper štyrikrát odtínal hlavu, ani raz sa netrafil :-))). A to bolo v druhom sete, pred tajbrejkom. Phauov exotický otec už mydlil ruky, už to bolo vybavené. No a hľa...

Inak, včera bola sranda, Janko sa párkrát ***** a minimálne raz prišiel k empajrovému a dôkladne mu určité veci vysvetlil - po srbsky. Vysvitlo, že tam sedel Macedónec, asi 50-ročný - ten po srbsky rozumie perfektne. *Výnimočne Janko neklial, čo ma prekvapilo :-) Ale tykal mu. šššak - tak to už v športe chodí. Ten hore tam sedel ako cencúľ, ústa neotvoril. Veľmi ma to pobavilo, skoro ako vlani na tráve v Eastbourn (či kde) - no tam to bola ešte oveľa väčšia sranda:-)))

Tam sa Ixo neúspešne dožadoval prerušenia zápasu pre tmu, potom začalo pršať, onedlho sa mu rozleteli nohy, až si hádam aj niečo natrhol, jačal ako tur...Tak trikrát mal vystúpenie v írečitej srbčine, kde ***al všetkým mamku a posielal ich do teplých krajov. Potom zápas prerušili.

No z nepochopiteľných dôvodov sa po polhodine pokračovalo (asi hodinu po tom, čo žiadal prerušiť pre tmu!!!), Janko s natrhnutým "oným" a ledva chodiac zrovnal v treťom na tuším 4:4, no potom chudák zahodil servis a prehral. Tragi-komický zápas, aký sa málokedy dá vidieť :-)

Ale klaňačka pred chalanom s X-nohami, okuliarmi a nie príliš športovou postavou, že je v top 10.

Ajde more Janko - da si mi bre živ, zdrav i debeo :-))
 


Najčítanejšie na SME Šport