SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hantuchová s Hingisovou vypadli (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Ešte šťastie,

že netipujem, inak by som bola v peknom mínuse. A neuživila by som sa ani ako prognostička, keďže som splietala niečo o tom, že sestry Radwanské by sa "mohli" stretnúť vo finále. Ako vidno, včerajšok bol pre ne čiernym dňom, lebo Agniezska neprešla cez Stosurovú a Urszula (podľa predpokladov) cez Azarenkovú. A zbytočne som sa "nádejala" aj pri Daniele s Martinou, ktoré tiež skončili, takže odteraz už žiadne predpovede.
 

 

Škoda, dúfal som že Martina a Daniela to dotiahnu ďalej, možno nabudúce.
 

Aaaale, čo...

Čoby si splietala, ak sa mohli stretnúť (čo neviem) - tak sa mohli. Prehrali a nestretnú sa. Taký je šport. D+M - to je len také "ochutenie" na WTA...Záleží ako to berie Martina. Daniela zatiaľ všetko berie vážne.

Škoda, nevidel som ich na dvorci...Aj keď som Martinu kedysi príliš rád nemal - teraz by som ju rád...oné...aj videl.

Mám už konečne 3/3 ??? Ak áno - chvalaPánuIštenému :-))
 

Niečo na

Jo, díki...

Ten zápas si pomerne dobre pamätám. Monika je "moje dieťa", hrával som s ňou od malička až do jej odchodu do USA. Taká rodinná záležitosť, jej otec a môj boli ...takí polokamoši, kolegovia. Báčik Károľ bol ale o dosť mladší ako môj tato. Ale oslovoval som ho UJO...a vykal mu. Tak sa to vtedy patrilo. Ako ináč, on mne tykal. A Monika? Tá sa hanbila, skoro so mnou ani nehovorila. Keď už...tak ujo Vy. No ja som nebol na komunikáciu...To si Károľ nechával pre seba, v maďarčine. Ja som bol iba na vracanie jej loptičiek. Keď mala 13 - tak som už mal problémy.

Takže - Moniku ako ženskú nepoznám :-)). Iba ako žubrienku. Odvtedy - koniec. Kto vie, ako by sme si rozumeli dnes?
 


Najčítanejšie na SME Šport