SME
Piatok, 5. marec, 2021 | Meniny má FridrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Biatlonisti Rakúska sú víťazmi štafetových pretekov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Zasa nikto neospevuje výkony našich

umelcov? Kde ste súdruhovia zo zväzu, načo vám platí Hyža pijano?
Jediným ospravedlnením našich posledných dvoch umelcov - Matiaška a Otčenáša je, rovnako u žien, že pretekáme hneď po Vianociach a pánbožko má akurát dovolenku, lebo len keď pán boh dá, tak sa tu oslavujú náhodné výsledky, ktorých za sezónu je sotva na palce jednej ruky. Žiaľ, všetko je to o náhode, alebo čo nám súdruhovia obhajcovia slávnej cestovky poviete na tretiu najhoršiu streľbu spomedzi všetkých štafiet? Ak ale niekomu v ležke nestačí na 5 terčov 8 nábojov, tak nemá čo tam robiť. A to som si myslel, že dedko Hurajt by mal už robiť v Štrbe mestského pandúra a on to ešte tým sopliakom natrie odpredu i odzadu. Hanba! Hyža a spol. odstúpte!
 

Robíš si zálusk na ich

miesto ? Čo Otčenáš, ale taký JT Boe by mal skončiť s biatlonom, keď s 8 pokusov v ležke trafil iba 2x :-)
 

Ja mám džob o ktorom ty môžeš

v hyžafarme iba snívať, ale keby sme aj u nás robili takto ako tí tvoji paraziti, tak už sme dávno na dlažbe. A ak sú tam všetci ako ty, či podobní ako súdružka europoslankyňa Záborská, potom sa nečudujem, že sme s našim biatlonom tam kde sme. Daj niečo konkrétne a neporovnávaj jedno zlyhanie Boea za sezónu, tak ako Boe včera za sezónu raz, tak naši raz za sezónu s božskou dávkou šťastia trafia všetky terče, tak čo trepeš za kraviny. Lenže Boe má špičkový beh, čo sa o našich nedá vôbec povedať. Keď už aj český zväzový šéf povie diplomaticky, že Slováci sú v tejto sezóne nevýrazní, tak to o niečo svedčí, ja na rozdiel od neho či Záborskej nie som taký odborník aby som dokázal to exaktne posúdiť, ale hádam Piestik vie čo hovorí, súdruhovia.
btw. až do ZOH sa nebudem vyjadrovať, len dúfam, že na OH nebude boh dovolenkovať
 
Hodnoť

Kazár

Je chorý, či oddychuje?
 
Hodnoť

..takto sa reprezentuje????!!!!

..naši reprezentanti -to je radosť pozerať na ích streľbu,a keď dobehnú do cieľa môžu ešta tancovať pri
"Terchovskej" muzike.V Soči zregenerujú tu drinu celoročnú!!! Matiaška a Očenáša by som nezobral ani ako divákov do Soči!!!!!!
 


Najčítanejšie na SME Šport