SME
Nedeľa, 28. február, 2021 | Meniny má ZlaticaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stíhačku biatlonistiek vyhrala Soukalová, Kuzminová dobehla 27. (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Slovenskí priaznivci dostali predjedlo

od našej svätej trojice, ešte aj medové rezy museli po božskom výkone Kuzmy zhorknúť, toto je absolútny vrchol neschopnosti všetkých čo robia biatlon. Parazit Sanitra od Vancouveru nedokázal s Kuzmou urobiť jednu kvalitnú sezónu v streľbe a myslela som, že tie jej ostrostrelecké výkony zpočiatku sezóny keď rovnako miňala terče ako dnes je iba náhodou, opak je pravdou. Iný pretekár by takého geňa kopol do zadku už po prvej sezóne ale kuzmovcom sa páči asi jeho neobyčajný judášský úsmev. Gereková sa dostala momentálne do formy spred 3 rokov, keď ani nebehala, ani nestreľala. Jedine Prekopová dosiahla fantastický výsledok, pekné 54. mieste, ibaže to bolo predposledné.
Naozaj bombastické výsledky hyža travel s.r.o.
 

Chcela by som poprosiť skrachovaných

zväzových súdruhov aby namiesto mínuskovania napísali na obhajobu svk parazitov radšej niečo múdre, ale to sa asi sotva dá. Práve sa do cieľa doplazil Hurajt, úbohý výkon športovca, ktorý sa plaziac v cieľovej rovinke pri 5 metrovom náskoku nechal predbehnúť Krčmářom. Toto fakt neobstojí ani na púťových pretekoch, či sa vám to súdruhovia hyžovci páči alebo nie! Hurajt dnes minul 4 terče, včera žiaden, takže ako to tu niekto už písal bol to náhodný výkon alebo šťastie, 4 rany mimo dohromady dosiahli 4 Česi.
Zrejme takáto kritika sa nepáči ani ujovi adminovi, ktorý ma skasiroval o 20 bodov, ale aký úbohý biathlon, taký aj admin
Inak - úprimná gratulácia Češkám a Čechom, držím palce, takto sa robí profesionálny šport
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Ak máš nejaké osobné problémy s pánom Sanitrom, príp. členmi biatlonového zväzu, tak si to rieš s nimi, alebo najlepšie s psychiatrom, tu na to nikto nie je zvedavý. A nediv sa mínuskam, lebo normálny človek po prečítaní tvojich príspevkov s chuťou na tú mínusku klikne. Ja do zákulisa nášho biatlonu nevidím, no stále je to náš najúspešnejší zimný šport, dve ženy bodujú pravidelne, z mužov aspoň jeden v každých druhých pretekoch. Iste, mohlo by to byť lepšie, no keď to porovnám so skokanmi na lyžiach, či s pretekármi v severskej kombinácii, kde to u nás úplne vykapalo, tak buďme spokojní s tými výsledkami, aké sú. A keď sa ti to nepáči, vyskúšaj robiť biatlon ty, či to zvládneš lepšie.
 

A teraz k tým tvojim blábolom.

Umiestnenia Jany Gerekovej vo SP od sezóny 2009/2010 - 69,41,28,23 - len zaslepený človek nevidí progres.
Umiestnenia Kuzminovej - 20,9,10,7 - posledné 3 sezóny patrí do najlepšej 10 biatlonistiek. Hotová katastrófa. A jej streľba ? Čo keď jednoducho má svoje limity ? To aj nórski tréneri si babráci keď za celú kariéru nenaučili Bergera strieľať ? To aj Siebert je neschopák keď aj Domračevovej streľba je nevyrovnaná a podobne tréner Makarainenovej ? A nemeckí babráci nedokázali naučiť strieľať Dieslovu a Francúzi zase behať Brunetovú :-)

A k Hurajtovi. Pre 22 ročného Krčmářa má boj o 47 miesto určite väčší význam ako pre starého pardála Hurajta.
 

Ha :-)

náhodou Marie-Laure behá skvele na svoje pomery, len strelecky je to túto sezonu na ňu trošku slabé, Dorin-Habert je zranená a tak sú Francúzky dosť nevýrazné túto sezónu...
 

Doslova zbožňujem takých

odborníkov ako si napr. aj ty, hodíš pár čísiel a je vymaľované, dokonca si sa aj trafil v umiestnení Gerekovej, aj Kuzminová ti vyšla, ale čo ostatné? Lenže za tieto prachy, ktoré má Nasťa na sezónu a môžu závidieť ich aj Domračevá a ď očakávam aj ja, rovnako ako všetci priaznivci tohto športu podstatne viac. Nemienim sa baviť o nemeckých babrakov ako si ich nazval, lebo ak by to boli odborníci, tak by si ich nechali v Nemecku alebo pri zistení stavu biatlonu u nás by sa sem neťahali. Verím, že ako odborník, ktorý tak rád porovnávaš iných a jalovú streľbu Domračevovej, Dieslovej a i. , možno vysvetlíš mne i ostatným v čom spočíva český zázrak streľby nielen žien ale i mužov, pri ktorej musia všetci na svete iba slintať. ďakujem za vysvetlenie
 

Tak sa neondej

a uverejni aké "prachy" na sezónu má Kuzminová a aké Domračeva. Som nesmierne zvedavý :-)

A ja su tu hrám na odborníka ? Nebudeš to ty s informáciami o peniazoch na prípravu ? Nebude to Kolibaba ktorá píše o "skrachovaných súdruhoch" a parazitoch ? Ja som len uviedol fakty ktoré sú ľahko dostupné každému kto vie použiť gúgla a pamäť mu slúži aspoň ako-tak.
 

Pýtal som sa na niečo iné

čo je asi pre teba nesmierne ťažký úkol ako pre tých, čo sa tým živia, a navyše na invektívy som viac ako alergický, ja nepatrám po tom kto si ty a vyprosím si tvoje invektívy a urážky, nepotrebujem nicky na onanovanie. Jednému som tu už svoj názor nedávno napísal, nepotrebuješ ani gugliť
 

Ty si ma

zaúkoloval ? Neblázni :-)
Ja sa ťa nepýtam na názor, ja sa ťa pýtam na fakt ktorým dokážeš že Domračeva môže Kuzmínovej závidieť "prachy". Sem s ním. A aké invektívy a urážky som na teba požil ? Nazval som ťa len odborníkom, tak ako ty mňa. Aký požičaj, taký vráť.

V čom spočíva český zázrak ? Ja to neviem, ty áno ? Ak to vieš, choď to pošepkať našim zodpovedným :-)
 

niežeby som sa nesúhlasil

ale s tým Bergerom nemáš pravdu. Podľa mňa to robí úmyselne aby boli tie biatlony zábavnejšie. Veď koho by to bavilo keby stále vyhrával. Nie je krásne v napätí sledovať jeho streľbu , či dá mimo 2 alebo 5 krát? A keď už všetci mávnu rukou tak ich vráti späť vybielenými terčíkmi. Ja ho proste milujem.
 
Hodnoť

milá

sportovní redakce...nějak vám vypadla z 5-tého místa Vítková,dnešní stihačky..:-)
 

 

Tolik Cehunov pohromade? To by bylo asi moc...
 

Vypadla?

Byla vypadena vzteklými profíky-sporťáky. Musí to být utrpení psát článek, za článkem, kde se Slovenkám a naturalizované Rusce Kuzminové nedaří. Anebo není třeba krásný postřeh Atana Taurohtara o "pardálovi" Hurajtovi? Akorát, že tento pardál je už kapánek po sezóně a s lepší už to asi nebude. Nicméně, biatlon je krásný, ale zároveň krutý sport. Úspěchy českých žen a mužů však nelze přeceňovat, protože každý závod je jiný a psychická zátěž na OH bude velká. Každopádně formu mají a snad nevyhoří.
 
Hodnoť

 

Klobúk dolu pred Soukalovou, výborný závod.
 
Hodnoť

 

Neviem,či by nebolo rozumnejšie (Kuzminová) streľbu vynechať a hneď si dať dva trestné okruhy v každej položke...
 


Najčítanejšie na SME Šport