POROVNATELNE SO ZAMPOM !!!

Na rukach by ho mali nosit

Minimalisticky team, maly rozpocet, velikanska snaha.
Ziadne vyhovorky, ne "chemiu" v teame a podobne dristy.
Martinovi by mali zakazat behat a cely rok, by mal s medailami a bezkami obchadzat vsetky ZS (spolu s biatlonistami) na Slovensku a lanarit decka na sport.
Dalsia slabina su podmienky - vid Skalka, ked sa "sportovci" navzajom hecuju aby ignorovali Bielu Stopu - toto nikdy nepochopim a ani nechcem pochopit.

Hodnoť

Chybička

Na olympiáde bol najlepšie ôsmy pred šiestimi rokmi.

V Pekingu Bajčo nebol, ajkeď frajer je. :) Super výsledok. Krásny závod dnes. Legkov si to zaslúžil. Odmakal najviac na doháňaní Heikkinena, bol aktívny. Od výmeny lyží jednoznačne najaktivnejší.

Hodnoť

Klobúk dolu pred p. Bajčičákom, gratulujem k výbornému 14. miestu.

Hodnoť

Bajčičák, gratulujem. Naozaj skvelý výsledok.

Hodnoť

Maratón dnes...

... bol ako sa patrí. Rusi sa vytiahli. Som bol zvedavý v tom poslednom stúpaní, či Legkov pôjde do trháku. Vydržal. Tuším aj Cologna tak trhol v skiatlone rozhodujúci náskok (dnes mal smolu on, 2 km pred cieľom zlomená lyža, podobne ako Legkov v skiatlone zlomil lyžu , keď preletel cez Švéda v poslednom zjazde).
Bajčičák - perfektne ukončenie kaiéry (myslím olympijskej).
P.S.Tie bežecké trate a štadión - nádherné. Čo my môžeme tu na tom biednom Slovensku loviť talenty, keď tu niet ani 10-20km stabilných FIS bežeckých tratí!!! A to nehovorím o oddieloch mládeže, kde by sa talentom venovali a mali sa kde naučiť behať. Nula, skončili sme.

Hodnoť

Neuveritelne skvely Bajcicak dokazal formu nacasovat skvele. 40 sekund za najlepsimi na 50km je fakt nizka strata,