SME
Nedeľa, 7. marec, 2021 | Meniny má TomášKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Federer postúpil do semifinále v Indian Wells (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

peRFect

Privstala som si a videla som výborný Rogerov výkon.
Len tak ďalej a rok 2014 sa opäť zapíše zlatými písmenami do Rogerovho životopisu. A nielen tenisom.
Držím palce proti Dolgovi. Ten síce ide ako píla, ale hádam už v ďalšom zápase narazí.
 

Roger hrá preto tak dobre,

lebo vie, že sa musí "ponáhľať", kým majú len dve deti, lebo keď sa im narodia ďalšie twins, tak cestovať po turnajoch už bude neúnosné :-)) Škoda, že neprezradili, či to budú chlapci alebo dievčatá, či sa má z dvojnásobného prírastku viac tešiť WTA alebo ATP :-))
 

 

To by si tým deťom hádam nespravila?

Tie môžu robiť v živote hocičo, len nie hrať tenis. Je skoro nulová pravdepodobnosť, že by sa priblížili k otcovým výkonom a boli by celý život deťmi toho slávneho tenistu.
 

Nemaj boja,

nespravila, ja som aj tak nepodstatná, na to majú vlastných rodičov. Dôležité bude, ako sa rozhodnú ony, je predsa jasné, že nútiť ich nikto nemôže a myslím si, že ani nebude. Pred časom sa o tom v nejakom rozhovore vyjadril aj samotný Roger, hovoril, že so svojimi dcérkami si na kurte občas zapinká, ale či ich to chytí naozaj, bude aj tak záležať len na nich. No a to WTA a ATP som spomenula len tak mimochodom, trochu srandy občas nezaškodí, nech to na týchto stránkach nie je len o tom, že tu dookola rozoberáme jednotlivé zápasy. Vlastne, keby to opäť boli dievčatká, ATP aj tak odpadá :-))
 

 

Mňa to napadlo keď bola tehotná Stefi, reku dieťa moja zlaté tenis hrať nemôžeš. To by bolo strašné stále by to dieťa porovnávali. A tvoj otec v tomto veku ... a tvoja mama už vyhrala ... Nemyslím rodičov tí by sa k tomu asi stavali rozumne (zažili si svoje) ale ľudia, fanúškovia novinári bľuvár

Nuž ale ak by niekto silou mocou chcel ...
 
Hodnoť

Swiss Maestro je v laufe,

k jeho zlepšeným výkonom ho možno poháňa aj to, že spolu s Mirkou znovu čakajú dvojičky :-)) Podľa toho, čo sa píše v tomto článku, majú to v rodine, keďže aj jeho staršia setra je matkou dvojičiek.
http://www.dnaindia.com/sport/...
 

v rodine to maju,no dedicne to asinie je

Fakt pojde s velkou pravdepodobnostou o nahodu.
1. Dvojicky zavisia od matky, nie od otca (spermii je kopec).
2. Dedicne byva to, ze matka rodi dvojvajecne dvojcata. Ale baby od Federerovcov su jednovajecne. Tam to je vraj uplne nahodne.
Jedine, ze by to vsetko bolo inak...

Sorry za bio-vsuvku :)
 

 

A pri vsetkej ucte k ostatnym hra RF stale najpozeratelnejsi tenis
 

uau..

tak tomu hovorím zabiť dve muchy jednou ranou.. jeden pôrod=dve deti, dva pôrody=štyri deti.. ten chlap je plodný nielen na kurte, ale aj v ložnici.. dúfam, že to budú znova dievčatá.. ak by to boli chlapci, tak by boli v tieni svojho otca a to by nerobilo dobrotu.. možno by chceli hrať ľavou rukou ako ujo rafael a hneď by bol oheň na streche..

dievčatám by mohol pomôcť know-how ich mamy mirky.. tá ich iste rada naučí ako sa odchytávajú budúci špičkoví tenisti.. to by sa však slečny najskôr museli kvalifikovať na nejakú tú olympiádu.. ;-)
 

Kámo, toto má byť čo???

Ty si nechal pod svojím nickom písať niekoho iného? Obaja dobre vieme, že Mirka a Rog si vykajú, v živote spolu nielenže nič nemali, ale ani sa nevideli nahí. Je všeobecne známe, že bývajú v opačných krídlach paláca, čo je cca 500 m. Vždy si písaval o Mirkiných deťoch, ktoré Rogera oslovujú ujo afro...A zrazu tato (?).

Dobre vieme, že Rogera zábava lumpenproletariátu vôbec neoslovuje a reprodukciu necháva na in vitro fertilizáciu (umelé oplodnenie). Vtedy sú bežné 2-5-čatá...To je charakterisické pre asistovanú reprodukciu.
 

všetko to čo si napísal

som tam dal aj ja.. len to treba hľadať medzi riadkami.. možno je mirka len hologram a jej deti tiež.. ;-)

podľa mňa budú tie dievčatá hovoriť zásadne len španielsky a bude ich to ťahať k stredozemnému moru.. a to už o niečom svedčí...
 

Ak by to aj boli dievčatá,

stále by boli len štyri, takže na Ivana Lendla, ktorý má doma päť takýchto nežných "kúskov" (z toho tiež jedny dvojčatá), je to stále málo :-))

Chudák Roger, on sa tak zodpovedne pripravuje na svoj semifinálový zápas s Dolgopolovom, a my tu rozoberáme nie tenisové, ale iné jeho aktivity, sme fakt hrozní :-)) Takže radšej rýchlo k tenisu, Alex bude ťažký oriešok, čo som si pozrela, je to niekdajší 13. hráč rebríčka, ktorý v poslednom čase zažíva akési herné vzkriesenie. Ťažko povedať, či ho k výborným výkonom motivuje situácia v jeho rodnej Ukrajine, každopádne už porazil troch hráčov svetovej pätnástky, vrátane jednotky, takže Roger si bude musieť dávať pozor. No a v Kalifornii konečne dostali rozum a zápas zaradili na 18. hodinu nášho času, takže po dvoch takmer prebdených nociach sa konečne vyspíme.
 

Ja som sa ani nevyspal

ale ani si nepamätám, či som pozeral nejaký tenis :-((

Ten Dolgiš má asi lehce mäkký mozek. Nepamätám si, kedy som mu naposledy robil transplantíció - ak vôbec. Ale bolo by načim.

Ktosi pred časom navrhol hodnotiť mužskú krásu a ako kandidáta na titul naj-škareďák navrhoval okrem iných Stanislasa. Tak moji favoriti by bolo Lorenzzi (tak nejako sa to píše?) a hentento. Vyzerá mi ako taká hodne škaredá ženská. A ten cop mu neviem na čo má slúžiť...jedna hrúza.

Tenista je to šikovný, no blbostí nastvára toľko, čo pred pár dňami Monfils s Fogninim. Tuším som im vtedy navrhol aj nejaký trest s kombinačkami. Prinajmenšom uši by si mohli navzájom vykrúcať. Ani neviem ako potom Fognini skončil. Lebo zrejme je vonku. Uniká mi tento turnaj na plnej čiare.
 

 

Ja by som tým správam o druhých dvojičkách moc neverila.
Keď čakali prvé, vtedy sa takmer naisto hovorilo, že budú mať chlapca. A boli to dievčatá a hneď dve.
Mám pocit, že teraz sa zámerne hovorí o dvojičkách a bude to jeden chlapec.
Tak, či tak, hlavne nech sú zdraví a nech sa majú radi.
 


Najčítanejšie na SME Šport