SME
Nedeľa, 7. marec, 2021 | Meniny má TomášKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Tenistka Čepelová: Skvelý týždeň. Košice i ja sme vo finále (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

jankele si skvelá..

srbku dáš dole ako nič, jej to bude aj tak jedno, keďže ďalšia srbka vyhrá turnaj v monterrey.. ;-)
 

 

Petkovičová reprezentuje Nemecko...
 

 

nepochybujem o tom, že Dati presne vie koho Petkovič reprezentuje, ale dnes porazí Srbku a včera porazila Slovenku, koniec.
 

 

tak tak.. pekná andrea sa narodila srbom v juhoslávii a srbsky hovorí lepšie jak nemecky.. takisto miloš raonič narodený v titograde (podgorici), ktorého trénuje ivan ljubičič.. narodil sa ako srb, vypadá ako srb, hovorí ako srb, nie je to kanaďan.. ;-)
 

Určite ? A čo keď je to Čiernohorec ?

Keď už teda je to tak, že Andrea podľa "zaručených" nie je nemka, čo keď sa cíti byť Bosniačka ? No a Belinda by ku tomu tiež možno vedela čo-to povedať.
 

čiernohorec srbského pôvodu..

v juhoslávii sa to za tie stáročia premlelo tak, že čistého srba alebo chorváta by už nenašiel ani sám pán stvoriteľ.. slovinci boli vždy iní, mentálne sa vzhliadali k rakúšanom a monarchii.. tú svoloč južne a východne od seba brali len ako nutné zlo.. čiernohorci a macedónci sú podľa mňa z drvivej väčšiny srbi, keďže fičia na cyrilike a pravoslávnej viere.. obom im to však spestrujú albánci, ale to už je fakt na inú debatu..
 

Srbom a Chorvátom toto radšej nehovor

Považovali by Ťa za magora. Je pravda, že v Čiernej hore je väčšina Srbov a väčšina z Čiernohorcov už žije Srbsku, ale ak je Miloš náhodou Čiernohorec, určite by Ťa takisto mierne povedané nepochválil. Ozaj veľmi de licatne riešiš túto problematiku :-))))
 

 

Poniektorí sme citliví, ak si niekto dovolí označiť Kuzminovú (netvrdím, že akurát Ty), ktorá k nám prišla ako hotová "šampiónka", za Rusku. A potom hovoríme o Petkovičovej ako o Srbke. Pritom (podľa wikipedie) žije od svojich 6 mesiacov v Nemecku (narodila sa v BaH).
 

 

kuzmina je slovenka a petkovič zasa slovanka.. to je jasné..
očití svedkovia tvrdia, že sa andrejka tomu presunu do nemecka zo všetkých síl bránila.. obdivuhodné je aj to, že na protest proti tej emigrácii prehovorila svoje prvé slovo až ako šesťročná.. rýdzou srbčinou.. :-)
 

 

No neviem, neviem...zdá sa mi to celé trochu hypotetické a vykonštruované :-)
 

Všetko sú to vecné fakty

Inak to nevidím.
 

prvé slovo bolo "jebiga"

ďalšie majku3.14čku... :-)))
Kuzmina je ruska reprezentujuca Slovensko , Petkovičová je srbka reprezentujúca Nemecko , Gajdošová je slovenka reprezentujúca Austráliu , ale nakoniec to je všetko jedno .... len aby sme v hanbe nezostali ... :-)
 

Kuzminová k nám

prišla ako hotová šampiónka ? Si si istý že vieš o čom píšeš ?
 

 

Mne sa zase zdá, že Andrea má korene v Bosne... či sa mýlim?
 

 

áno.. dievčina je narodené v bosne, tato zoran je srb a mama amira mohamedánka.. zoran mal na ňu blahodárny vplyv, amira nie..
 

Len taká drobnosť,

že ju porodila.
 

ja si myslím, že v skutočnosti

andrejku porodila nejaká pôvabná a povoľná slovenka z vojvodiny.. takže dnes večer sa koná ďalší slovensko-slovenský zápas..
 

Tá maďarka ?

Konečne to môžeme maďarom natrieť aj v tenise, už sa na to ako rodený Odessan veľmi teším.
 

na maďarov mi láskavo nesiahaj..

moja manželka je jednou z nich a je to žiarivý dôkaz, že maďari stále vyhrávajú, keďže si zo státisícov slobodných mužov tejto republiky vybrala práve mňa.. do odessy jej vraj bolo ďaleko.. :-)
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Šport