SME
Nedeľa, 7. marec, 2021 | Meniny má TomášKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ak Ivanovičová či Erraniová nevyhrajú v Ríme, Cibulková zostane v Top 10 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Toto je už choré

Dominikina 10 je až tak dôležitá pre sebavedomie tohto národa? Nie je jedno, či je 9,10...12? Prehráva...stále prehráva, to je azda dôležitejšie ako to, že napriek prehrám zostane ... kdesi...

Teda, je to pre ňu dôležitejšie...pre čitateľov Sme - to neviem, čo je dôležité. Častejšie mám dojem, že škodoradosť je najväčšia radosť - čiže ľudia onanujú keď sa Územčistej nedarí.
 

Samozrejme,

že Dominike fandím a držím jej palce, aby sa konečne "chytila", ale aj ja si myslím, že s počtom článkov, týkajúcich sa jej zotrvania v prvej desiatke, to už riadne preháňajú, hlavne teraz, keď sa jej nedarí. To sa v v tomto denníku nenájde nikto súdny, kto by tie dookola sa opakujúce špekulácie a prepočítavania bodov stopol? Však športoví redaktori sa z času na čas zapájajú do diskusií, takže mohli by na to upozorniť, a nie, aby SME len bezmyšlienkovite preberalo články SITA, stále píšuce o tom istom.
 

Race?

Ak už tak veľmi sledujú rebríčky, tak prečo nesledujú aj race?
V poslednej edícii bola na 4-tom mieste:
http://en.wikipedia.org/wiki/2...
http://en.wikipedia.org/w/inde...
Simona Halep sa určite dostane pred ňu, A je asi vcelku realistické čakať, že by sa pred ňu mala dostať aj Serena. (Neviem, či aj niekto ďalší.)
http://en.wikipedia.org/wiki/2...
http://en.wikipedia.org/w/inde...
*
Aby sme však iba nekritizovali redakciu Sme, tak tuším v minulosti turnaje nižšej úrovne spomínali len zriedka, teraz písali aj o Lackovi aj o Schmiedlovej.
 

sme.sk mám rád a cítim že

ich články sú celkom korektné a vyvážené.. dominika je hráčka top ten a to je vec, za ktorú by iné krajiny dali prvé, posledné.. takže je fér ak sa jej venuje viac priestoru ako ostatným slovenským hráčkam.. ona a kližan vyhrali tohto roku niekoľko turnajov a to je dôležité..

prihováram sa, aby redakcia pokračovala v tomto trende.. ranking top ten sa mení každý pondelok, ale priebežná aktulizácia jeho stavu je celkom zaujímavá.. len tak ďalej moje milé sme.sk.. yeah..
 


Najčítanejšie na SME Šport