SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dimitrov aj Raonič vo Wimbledone vypadli, Djokovič ide ďalej (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

he-he-he :-)

Pozerám si nahrávky z dneška...To čo mal znamenať ten Raonićovský rukáv na ľavačke Austrálčana?
Predpokladám, že dnešný tenis nestál za nič...keďže debata ani nie je. To tu ešte nebolo.

Videl som od polovice LIVE Čilić - Isner. To nebolo najhoršie. Podobalo sa na trávu. Inak...nevedel som, že jastrab nefunguje keď je šero.
 

Zdá sa,

že Johnny Isner si opäť zarába na dlhý zápas... (http://www.complex.com/sports/...)
 

 

Ten rukáv, to je Kyrgiosov exhibicionistický ***** V nejakom rozhovore sa vyjadril, že miluje robiť/nosiť/hvoriť veci, ktoré nikto iný nerobí a kedže rukávnik nikto nenosí, tak ho nosí on (zaujímalo by ma, či bol prekvapený, keď rukávnik uvidel na Raoničovej ruke...), navyše hral s priteplenou čelenkou, ktorú si kvôli porušeniu pravidla o bielom oblečení musel otočiť naopak...

Zápas to bol ale dobrý, asi najlepší z mužskej časti včera (Goffina s Baghdatisom som nestihol, beztak sa Marcos zrejme "nedostavil"). Raonič nehral vôbec zle, ale Kyrgios ho dal dole. Navyše mu na menšom kurte urobila parta austrálčanov Daviscupovú atmosféru, ktorú Nick kŕmil svojimi grimasami, rozhadzovaním rukami a komentármi pri každej možnej príležitosti (dostal aj varovanie za nešportové správanie...).

Veľmi som chcel, aby mu Raonič nakopal zadok, ale Kyrgios hral príliš dobre. Gasqueta podľa mňa zmetie z kurtu a ani Wawrinka nemusí byť pre neho konečná stanica.

Wawrinka si štandardne poradil s Verdascom, Dimitrov mal asi zase jeden zo svojich dní (ale nevidel som...) a zápas Djokovič - Tomic mal jednu z najsterilnejších atmosfér, akú som na tenisovom zápase zachytil. Djoko hral svoj sterilne dokonalý percentage tenis (aj keď na sieti bol výborný) a Tomic hral 95% času svoj typicky nezaujatý tenis. Škoda sledovať.
 

 

Kyrgios začal rukáv nosiť skôr ako Miloš? Lebo Miloš ho nosí pomerne dlho a u exota som to ešte nevidel. Myslel so si, že si robí z Raonića srandu.

He-he, mal čelenku naruby? No, on nemá problém strčiť si ruku do gatí a "popraviť si vercajg".
 

 

Kyrgios to vyhlásil len nedávno, asi veľmi nesleduje ostatných hráčov na tour.
 

 

Čelenku mal vo farbách Wimbledonu a po upozornení si ju otočil.

http://i.eurospo*****/2015/07/03/1629965-34597132-6 40-360.jpg
 

Videl som to na svojom zázname

Najprv hral bez čelenky, potom s normálnou čelenkou. Po druhom sete v prestávke sa museli udiať nejaké veci, čo som žiaľ nevidel. Lebo do tretieho už nastúpil s tou naruby. Aj sa mi včera zdala byť akási neforemná :-).
 


Najčítanejšie na SME Šport