SME
Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kližan je opäť bez trénera. Potrebujem nový impulz, vraví (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Martin niečo zanedbáva
Štamgasti tejto krčmy vedia, čo to je...Nechcem to tu opakovať. Ale súvisí to s určitým unikátnym zákrokom a profesorom K. To ho stálo celú antukovú a "trávovú sezónu"...a teraz pokračovania antuky po tráve. Inak, Monaca práve dal akýsi strašne milý a sympatický chlapec z FR o ktorom som v živote nepočul.
Kroki/spalatum
<< < 1 2 3

Lucas Pouille

Lucas Pouille
Spomínali sme ho, keď sme sa bavili o tom, ktorí z mladých tenistov sa môžu presadiť (aj keď tam som viacmenej skoro vymenoval všetkých mladých v Top 200): http://sport.sme.sk/diskusie/2...
Na challengeroch mal už dlhší čas slušné výsledky.
Francúzi majú 10 hráčov v prvej stovke. Celkom sa im darí.
 

Aby sme boli presní:

Ty si ho vtedy spomenul :-). Ja som o ňom vtedy nemal šajn...a tak to aj zostalo, nezapamätal som si to meno.

Francúzi sú odjakživa frajeri. Majú úžasnú základňu hráčov...to by bolo na dlho. Je len škoda, že tí úplne najlepší nemajú dostatok vôle siahať po najvyšších métach. Ale keď sa im nechce, ich vec. Krpci typu Grosjean a Clement (tie mená sa nedokážem naučiť písať správne) - tí by aj chuť mali. Escudého zradilo telo (toho chalana je večná škoda, talent od Boha). Monfils je exot, jemu na výsledkoch príliš nezáleží. Atď.
 

Francúzi

Re: Francúzi majú 10 hráčov v prvej stovke
Teraz ešte pribudne jedenáusty - Mathieu-
 

nechces sa opakovat

tyka sa to jeho zapastia? Nepodaril sa ten zakrok? Alebo teda co je vo veci?
 

 

Nie, týka sa to transplantácie mozgu. To tu ale už roky omieľam a podaktorým tým idem fest na nervy.
No v Martinovom prípade je dosť možné, že má mozog v zápästí.
 
Hodnoť

 

Mal by ho trénovať I Van Lendl.
Sfuknut ego,
A počas tréningu strielať loptičky priamo do tela.
 
Hodnoť

Klizan potrebuje Lendla ...

alebo mozno Becker - tvrdy trening, tvrdu mentalitu ! chalan na to ma, len akosi nevie zabrat a chytit sajbu :-) ... nie tam nejakych "psychologov" ako na nejake pipinky ! :-)
 

 

Jasné: príklepovú vŕtačku, kladivo, dláto, kombinačky, francúzsky kľúč...a roztrasené ruky prof.Krokiho, ktorý by mu cez pravé ucho (u ľaváka sa to robí cez pravé) prešteloval pár ústredí v onom...teda mozgu. Pokiaľ ale je "oný" (teda mozek) v lebke. Lebo tu už padli domnienky, že by "oný" (mozek) mohol mať v zápästí, či dokonca v palci pravej ruky.

No a Lendl a Becker netrpezlivo čakajú, kedy ich Rumunescu Petržalský osloví! Lendl odmietol Berdycha - a ten je jeho srdcu veľmi blízky. Prečo ho odmietol? Lebo Tomáš nie je pre Ivana výzva. Murray bol, tam si aj dokázal, čo chcel. Berdych je skvelý hráč, roky patrí medzi elitu - no nie je to diamant. A Martin...ale dám mu pokoj. Alebo poviem to jemne: ten sa nedá spracovať, opracovať, tvárniť. Nestačia ani diamantové inštrumenty v rukách majstra.
 

<< < 1 2 3

Najčítanejšie na SME Šport