SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

US Open: Rybáriková tretí raz za sebou vypadla v prvom kole (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Asi z Ryby nebude rybacina. Nebola favoritkou, no vyhrať mohla. Teda mohla...mohlo sa stať. Musí prekročiť vlastný tieň. Ten zrejme neprekročí.

Kližan vyhral? Blbne mi technika, no vyzerá, že áno. Ten to tiež potrebuje ako soľ.

Čepelová je už kdesi okolo 140. Neviem, či sa ešte vôbec chytí. Teoreticky sa to dá.
 
Hodnoť

D. Najkrajšia "zařvala"

a mal by to byť jej koniec. Na výnimky, divočinu si už nezahrá, kvalifikácie sa jej asi nebude chcieť hrať.
Je čas...končiť.
 
Hodnoť

 

'ešte len tretíkrát???' ...hahaha...to bol akože vtip. Haha! Ako keby mala na viac. V poslednej dobe nič neuhrala. V najbližšej dobe to bude už len a len horšie, pretože jej krivka vrcholila niekedy pred dvoma rokmi, a rok čo rok pribúdajú na okruhy mladé ale hlavne TALENTOVANÉ hráčky, ktoré aspoň možno čosi chcú dosiahnuť. Naposledy som videl zápas Wozniacki (4) - Kvitová (5). Caroline nič nehrala, ale k veci...nebol to až taký svižný tenis. Prvý set bol pozerateľný, druhý už v momente za stavu 1:3 keď Kvitová prerazila podanie súperky, akosi stratil nádych. Karolínka potom niekoľko lôpt odpálila okamžite do outu...tvárila sa že sa jej nedarí, ale skôr už chcela prehrať. Potom keď podávala Kvitová, to sa už tváriť nemusela že sa ani nesnaží. A posledné podanie opäť prehrala. A...čo som to vlastne chcel povedať? No..milá Magdaléna, ty si celá Karolína, ale nie v tom, že nič nehráš a si svetová štvorka...skôr sa jej podobáš v tom nečakanom výbuchu a úpadku hry keď sa ti nedarí a preto si tam kde si. Nechce sa ti - ani hrať, ani behať, ani myslieť, ani vzdorovať psychike. Takpovediac nie je vôľa. Prečo to teda už nezabalíš??? Aspoň by sme sa už na to ako sa ti nedarí nemuseli pozerať.
 

 

Napísal si to pekne a pravdivo, akurát sa mýliš v tom, že sa na to musíme pozerať.

Nemusíme. Ani náhodou.
 

 

Milý priateľu, viem si predstaviť dôvody Tvojho pohoršenia a spolucítim so všetkým, čo musíš strpieť. Musieť sa pozerať na niekoho, komu sa nedarí - to je ozaj trest Boží. No jedným dychom Ti závidím, že máš možnosť pozerať všetky nevydarené vystúpenia slečny Rybárikovej. Lebo napr. ja som ju tuším nemal možnosť tento rok vidieť ani jedinýkrát. A to visím pred obrazovkou viac než je zdravé. Poskytovatelia TV signálu mi to asi robia naschvál. TV kanály, ktoré majú v ponuke tenis - Magdu neprenášajú. Presný opak robia Tebe...dokonca nútia pozerať. Strašná nespravodlivosť, akože áno.
 


Najčítanejšie na SME Šport