SME
Nedeľa, 28. február, 2021 | Meniny má ZlaticaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Na antuke býval najlepší. Nadala vyradil nenasadený Uruguajčan (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Dati...daj nejaký nekroóg!

By šme šebe pobavili...
:-)
 

oaim

nuž na tvojom nárečí sa ozaj treba pobaviť, správne má byť "nehutor,kec ši ujo"
nekroóg ?
 
Hodnoť

 

Cuevas je z Uruguaja a nie z Argentiny, taka chyba a este v nadpise.... A je to antukovy démon, vyradenie Nadala teda nebolo az takym prekvapenim
 

 

Nahlásil som. O nejakých 20 minút to majú už opravené.
 
Hodnoť

 

Stále verím a dúfam a stále menej a menej.... :(
 
Hodnoť

 

doslo papanicko
 
Hodnoť

 

odkedy ma Dr. Fuentes zakaz cinnosti, tak mu nejako "neide"...
 

Tak tak...

Ale aj teraz je ho ťažko poraziť. Obávam sa, že Cuevas podľa tradície najbližší zápas (finále) prehrá. Ináč opäť upozorňujem na dôsledok vysadenia vitamínov. Rafa líha popolom práve v koncovkách, kde predtým dominoval a uštvával súperov.
 

 

Nemyslím, že s tým Pellom či ako sa volá...Cuevas prehrá.
 
Hodnoť

Nadal

Aj pre Nadala, tak ako pre nás všetkých, plynie čas neúprosne. Nadal starne a vysychá, herne aj fyzicky. Všimnite si črty tváre a rednúce vlasy na vrchu hlavy. Ak k tomu prirátame roky užívania dovolených vitamínov, máme výsledok predčasného opotrebovania organizmu. Pre objektivitu, patrí mu úcta, bol to tvrdo pracujúci hráč a musel sa, v porovnaní s Djokovičom či Federerom, popasovať aj s tým, že nedostal od boha toľko talentu a citu pre hru. Summa summarum, rešpekt preňho.
 

presne tak, ten chlap

vyhral 14 gs na všetkých povrchoch. Nikdy som ho nemal rád, ale rešpekt a uznanie si jednoznačne zaslúži a nejaký výsmech, že na konci kariéry ide dole vodou je nezmyselný.
 

Čo bolo bolo

Teraz má iba 29 rokov. To nie je žiaden dôchodcovský vek. Je to predčasná opotrebovanosť, vybitosť.
 

Osobne

necítim výsmech z týchto komentárov. Hoci tiež nie som členom Rafovho Fan clubu, rešpektujem jeho prínos pre tenis a práve teraz, keď ukazuje aj ľudskú slabosť je mi oveľa sympatickejší. Jeho miesto v histórii tenisu je neodškriepiteľné a súperi stále majú čo robiť, ak ho chcú zdolať.
 

 

Ja dávku škodoradosti v debate cítim. Sám som sa roky vytešoval, keď prehral. No vtedy bol ozaj ťažko poraziteľný. Teraz ho vnímam ako "nalomeného"...a už radosť z jeho prehier nemám.

Miesto v histórii tenisu by som teraz, na tomto mieste neriešil.
Súperi to nemajú extra ťažké. Okrem jedného turnajíka v tomto roku našiel premožiteľa vo všetkých ostatných turnajoch. Aj v zápasoch s priemernými hráčmi. TO je neodškriepiteľné.
 
Hodnoť

Keď sa vás na ulici opýta

nejaké chlapča: "Kto je suverénne najlepší bezdetný tenista na svete ?"

Odpoveď je jasná.
 

 

No...kritériá si "uskromnil". Ešte tam daj z Manacoru...maskujúci si alopéciu...s asymetrickým ksichtom...je to jasné, uhádne to každé dievča...nielen chlapča.
 

Tento týždeň asi

Nick Kyrgios
 
Hodnoť

1/3

Nuž, pre Rafaela nadišiel čas naposledy poškrabať zadok a pričuchnúť k prstom. Bez dopingu to proste nejde a ak to aj ešte raz skúsi poriadne nasypaný, už to neostane bez odozvy a zruinuje tým všetko, čo doteraz dosiahol. Pre mňa za mňa nech aj nasimuluje nejaké zranenie a odíde v tichosti, ale ak má aspoň trochu sebaúcty, tak nech čo najskôr ukončí toto trápenie. Nikdy som nebol jeho fanúškom, ale to neznamená, že by ma tešilo sledovať túto mizériu. Pokiaľ to už nejde ani na antuke, na zvyšných povrchoch to bude ešte horšie a pred 30tkou urobiť zo seba fackovacieho panáka je nedôstojné.
 
Hodnoť

 

momentálne okrem Noleho Djokoviča je každý poraziteľný hráčom z prvej 50-tky ATP. Verím Rafaelovmu znovu-
navráteniu sa tak k pôvodným výkonom, ako aj k posunu v rebríčku do konca tejto sezóny
 

Viera hory prenáša,

ale Rafu už na nohy asi nepostaví...
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Šport