Štvrtok, 4. marec, 2021 | Meniny má KazimírKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovan neudržal dvojgólový náskok, v Moskve prehral po predĺžení (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

Prosim Vas niekto mate link? Ten co pouzivam mi nefunguje.

Dakujem velmi pekne.

Mne funguje tento:

Pekný zážitok vám prajem.

Dakujem

Funguje a neseká, ď.

Dekuju ...

... a drzim palce. Poslednich 10 minut. To budou nervy ...

visnovsky

ja ako nezavisly fanusik...na strane slovana...hovorim ze druhy a treti gol je dosledok ze visnovsky nestiha..pri druhom nestihal v rohu a treti gol takisto nestihal...skoda

druhý si kuknem v opakovaní zápasu , ale tretí šiel jednoznačne na jeho konto :-(
nechápem ríhu, skutočne sa tam správa na lavičke ako im*ecil, ale ked to má naštartovať tím, či získať čas na doplnenie síl v čase absolútneho tlaku súpera, dobre. Ale to, že tam dal ozaj viditelne v slabšej kondícii hrajúceho Višnovského, do predlženia, ked už jasne z objektívnych dovodov nevládze a ani nemože vládať, tak to je sila. Riha prehral Slovanu tento zápas.

Neviem ktory zaznam si videl ty, ale na tom zazname co som videl ja to zahral velmi takticky, hracovi nedovolil natlacit sa pred branku, nutil ho spravit jedinu vec, poslat slabu strelu z backhendu na branku. Bohuzial, to bola strela ktoru mal brankar chytit, prinahorsom vyrazit. Brust mal dnes blby den, skoda.

Hodnoť

0:1 Nedorost

Hodnoť

super kurz docasne zvyseny , tiket podany. a teraz moze zacat hrat CSKA. chcem treti raz na vas zarobit, slovan.

dufam ze sa ti to nepodari ;) pevne verim ze prerobis aj gate ;)

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.

gooooooool, 2:2

Vsaď si teraz, už je 2:0 a kurz ti pekne narástol

ale uz zase padol, bol 12.50. teraz 5.50

ja som stihol dať na začiatku 1 za kurz 14,00 :) ale nebudem sa hnevať, keď to Slovan dnes zvládne a vyrovná na 1:1 :)

No skoro nikdy nechytíš ten najvyšší kurz počas zápasu, ja to pozerám od polovice 2 tretiny a Slovan hrá s ťažkosťami, stále pod tlakom takže to by bol zázrak ak by vyhral 2:0

Snad si tam mal aj X-ku.

...

nie iba vyhru pocas 60minut. no co uz nemozem stale na nic zarabat. aj tak som stale pekne v zisku aj ked sa tu nasli aj taki co si mysleli ze prehram aj gate.