SME
Piatok, 5. marec, 2021 | Meniny má FridrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Opäť prehra. Hantuchová nevyhrala zápas v hlavnej súťaži WTA od polovice júla (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

Vrátiť sa bude ťažké...Kvalifikácie na väčších turnajoch aj zvláda, potom v prvom kole MD končí na rakete vysoko postavenej hráčky. Teraz nevyšiel ani štart na krpatom turnajíku. Zatiaľ volí túto cestu, "vrchom". Asi si verí, no séria neúspechov zlomí aj sebadôveru tvrdých chlapov. Trúfať si - má svoje hranice.

Druhá cesta je "spodom". A síce: challengerovanie. Kvitujem jej odvahu bojovať hore. Nie som si ale vôbec istý, že sa to oplatí. Ja jej program nerobím a netuším, na čo má. Som zvedavý, či pôjde na kvalifikácie na americké Premier Mandatory...alebo bude hrať paralelné malé turnaje.
 

Toto je už aspoň tretí titulok

Ospravedlňujem sa, písal som o Čepelovej.

Hantuchovej dnešný zápas som nevidel, no podľa výsledku...bolo to nesmierne vyrovnané, boj do krvi. Vopred som myslel, že Daniela prehrá. No v poslednom set som cítil...že vyhrá. Veru, už ani moje "ciťáky" nie sú to, čo bývali.

Jednou výhrou by si Daniela nepolepšila...Neviem, o čo jej ide...ale to je výsostne jej vec.
 

 

V 3. sete mala 5:4 a servis
 

 

Áno, tento konkrétny zápas reálne mohla vyhrať. No ďalší už sotva.
 

 

Hantuchová patrí k mojim obľúbeným, ale myslím si že nastal čas skončiť.
 
Hodnoť

 

Daniela by uz mohla pomyslat aj na tenisovy dochodok... karieru mala slusnu, nech uz sa nevuje niecomu inemu.
 

Už nechápem

Hovorilo sa o nej, že je bystrá, vzdelaná, všestranne nadaná. Je z dobrej rodiny, obaja rodičia niečo dosiahli ako odborníci (matka toxikológ, otec ak sa nemýlim odborník v IT).

OK. Mala by byť v stave robiť niekoľko "vecí". Ak chce zostať navždy pri tenise, nie je problém. Sú pre ňu funkcie ako vyšité, môže mať akadémiu, môže robiť osobného kouča...hocičo.

Zotrvávať na okruhu ako aktívna hráčka...a nechať sa otĺkať - to sa mi nezdá byť dobrá voľba. Je to ale jej život, do hlavy jej nevidím. Ak si myslí, že sa ešte chytí...prosím.
 
Hodnoť

Netrápte sa ,chlapci!

Danielka je najkrajšia ...a vôbec sa netrápi - robí to čo ju baví...a už vôbec sa necíti "byť otĺkaná" ! Máte trochu skreslený pohľad na šport. Práve ako bolo spomenuté vyššie - je vzdelaná, nadaná, inteligentná - čo tak nechať na nej rozhodnutia o tom, čo ďalej? Skúste sa pozrieť na život (iných) trochu optimistickejšie.
 

 

Ja teda rozhodne "skreslený pohľad" na šport nemám...nemôžem ho mať. NIKOHO (ani Hantuchovú) nebaví trištvrte roka prehrávať. Ako sa cíti - to neviem (ani oaim to nevie) - teda ak za nickom oaim nestojí samotná Najkrajšia :-))). A otĺkaná je - bez ohľadu na pocity kohokoľvek, je to proste nespochybniteľný fakt. Včerajší zápas bol zrejme dobrý, to nepovažujem za otĺkanie. Škoda, že to nedoklepla.

Optimisticky na život iných? Ak vidím, že niekto za pár hodín zomrie...tak to mám vidieť optimisticky? Iste, aj to sa dá...že prestane trpieť a bude mať pokoj.

Čo bude robiť Daniela je výsostne jej osobná vec. TOTO ju baviť ale jednoducho nemôže. Buď nie optimista...ale realista. Neviď v nej bohyňu. Alebo sa pozeráš do zrkadla? :-)
 


Najčítanejšie na SME Šport