SME
Sobota, 27. február, 2021 | Meniny má AlexanderKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Djokovič opäť nastúpil po infekcii oka a s prehľadom zvíťazil (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Gratulujem, úžasné!!!

Už asi desiaty článok o Novakovej "infekcii v oku"...teraz napísali aspoň genitív, nie lokál. Doteraz bola "infekcia v oku"...pritom nikto z oka nič nevykultivoval. Normálny smrteľník, aj odborník...by povedal jednoducho: zápal oka. Lebo vôbec nemuselo ísť o infekciu, možností je malý milión.

No iné som chcel. O tejto "infekcii" nespočetné množstvo článkov...o Davis Cupových zápasoch ani zmienka. A boli fest dramatické, aj divoké. Teda spomenuli Maďarov - pre istotu asi trikrát.

Pre Nathanaela: to máš tak, aj Slováci sa tlačili...no bez Martina vo svetovej skupine by mohli byť iba za otĺkancov. A národ/fanúškovia sa vytešovali, že prvé kolo voľné. Čo tak nehrať vôbec? Je lepšie prvé kolo nič...ako normálne stretnutie? Veď azda nie je primárne postúpiť a nevidieť nič...Radšej hrať, táto výkonnostná skupina je tak akurát. Ja osobne by som síce aj tak radšej pozeral Čechov s Nemcami či Francúzov. Ale sem-tam by som si prepol aj Slovákov.

Srbi to mali na mále, Novak sa pechorí hrať debla...a nevidí, že to nevie a že je na sieti totálne ľavý. Už pred stretnutím som to vravel: čo tam hľadal? Iste, chcel sa doma predviesť. Ale nevie hrať 4-hru.
 
Hodnoť

Len tak mimochodom...

Blokovať čítanie článkov (nielen diskusie) akýmsi povinným platením výpalného...to som ešte nevidel. Tuším sa na to opýtam na patričných miestach. Články sú subnorma, slabota...debata tiež. Pravda spoplatnenie výpalníkmi okamžite zrušila. Kvalitu písaného slova tento šwyňský poplatok nezvyšuje, to je azda jasné.

Iba parazit sa tu priživuje: pásomnica, pijavica, kliešť, pandrava. Novinári majú svoje mzdy...na čo a kam majú ísť poplatky za výpalné? Nemenovaný subjekt robí čosi ako SBS...ale iba kontraproduktívne: blokujú, brzdia.
 


Najčítanejšie na SME Šport