SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Serena Williamsová v Miami skončila, zdolala ju Kuznecovová (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

????? prosím ?????

Timea mi nie je nesympatcká, práve naopak. Pôsobí na m§a ako pomocná kuchárka, umývačka riadu. Vraj také čosi aj robila zo dva posledné roky.

Akože vrátiť sa na WTA...s takou postavou...a mydliť najlepšie hráčky sveta?
Ja asi o tenise už nemám čo povedať.
 

Maďarská kuchyňa!

Dostatok papriky! (Možnože by aj Rafovi pomohla:)
 

Asi áno:-)

No vidím, že Svetlana sťala Sereňňňu??? Z toho mi ozaj ie je smutno. Smutno mi je z cyklistu.
 

 

ano, ked mala rodinnu krizu plus zranenia isla 2roky pracovat, robila vsak recepcnu a dalsie veci sa mi zda, nie v kuchyni ale mozno si vyskusala aj to a potom vsetka cest pred nou :-)
 

 

To víš...vfecko sa trochu mjusí zveličiť :-).
 

 

Neviem prečo, veľmi živo si viem Timeu predstaviť šúpať zemiaky + cibuľu a umývať riady.
Podobne si viem Dominiku predstaviť ako družstevníčku...ako motykou okopáva kukuricu, prípadne zápasí s repou. Dokonca aj ako traktoristku si ju viem predstaviť (?).
 

 

Dokonca by sa na to možno aj rečovým prejavom hodila
 

Ona je vrtká...

Teda hodila by sa na veľa vecí. Prečo mi vždy v súvislosti s ňou napadne motyka a nízkokmenné rastliny...to netuším. Presne to isté Timea...šúpe a šúpe...a umýva riady. Oblečená v takom zagebrenom bielom kuchárskom úbore.

Dominika naopak...má holé tie slonie predkolenia...a okopáva motykou. Kvapká na karbid, že?
 

nekvapká,

skôr si "kápnul" na to, čo by asi bolo, keby nebolo tenisu :)
 
Hodnoť

 

Svetlana ma príjemne prekvapila, a to som si myslela, že už bude vešať kariéru na klinec, ale bola by to škoda, keď stále dokáže vyprášiť svetovú jedničku, naviac na "domácej pôde".
 

 

Svetlana sa ozaj vytrácala...a vyzeralo to že končí. Ako "obživla" - to mi je záhadou. Niektoré baby dosahujú zenit okolo 30, aj po...Ale ona predsa má zenit dávno za sebou. Bude mať dva zenity? Mala by byť vyhoretá.
 

 

Ona narozdiel od takej Dementievovej nikdy netrpela nejakou labilitou a ak vek každej žene pridáva okrem skúsenosti i vyrovnanosť, potom za predpokladu pevného zdravia, je Svetlana možno zasa v hre o nejaký ten veľký titul z tvrdého povrchu. Vyhorieť mohla, s dobrou psychohygienou sa človek oklepe a znovu, tie skúsenosti, čo má by jej mali zabrániť vo vyhorievaní. U týchto ročníkov sa ani nikto nemôže diviť, že potrebujú viac času na fyzickú regeneráciu, duša sa zvezie s tým.
 

Tak...ja neviem

Pamätám si nejaké "kambeky" v športe všeobecne...v tenise máličko. Svetlana ale neodišla, pomaly hasla...Vrátiť sa po krivke späť..bez pauzy, nového impulzu..v čase, kedy treba zapadnúť...to mi príde pomaly ako keby sa Slnko rozhodlo nezapadnúť a ešte vyletelo hore.
 

 

Skoro by som povedala, že v Tebe drieme básnik :) Dalo sa čakať, že Ivaniševič vyhrá Wimbledon? Nechce sa mi to hľadať, ale ak sa dobre pamätám, tiež už zhasínal. Možno si zrovna tento comeback zapamätáme :)
 

 

To je fakt. On mal viackrát W titul na dosah. Vtedy, keď ho získal štartoval na divokú kartu.
 


Najčítanejšie na SME Šport