SME
Piatok, 5. marec, 2021 | Meniny má FridrichKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vlhovej vyjadrenia ma sklamali, priznáva Velez-Zuzulová (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Nemám pocit, že je dobré dať do titulku to, čo tam svieti. Médiá nemajú naštartovávať či zapaľovať iskru napätia medzi dvomi kolegyňami/kamarátkami/rivalkami?
 

Spravne. A i ked to Petra vraj

povedala ako povedala, mam pocit, ako keby to nemala z vlastnej hlavy. Zeby to bolo tym novym trenerom ...?
 

Trénerom nie

Urobiť posun v interpretácii výrokov novinári dokážu urobiť aj oveľa väčší.
Posun mohol nastať aj u Petry. Už je dospelá žena...nemusí mať modlu. A už vôbec nemusí túžiť byť v tieni veteránky. Ale to je medzi nimi.
 

...

Tiež mám pocit, že takýto lacný titulok si SME mohlo odpustiť. Lebo potom už sa ťažko narovnávajú veci. V tom článku sú podstatnejšie veci.
 
Hodnoť

Nie je Veronika trochu precitlivená?

Ja vám teda neviem, ale čo je na tom výroku Vlhovej také pohoršujúce, že musí byť Zuzulová sklamaná? Tak chce ísť vlastnou cestou, nevidím tam žiadny náznak pachute. Nemám pocit, že by to boli kamarátky na život a na smrť, že to treba nejako prežívať. Ale naši športovci majú vzácnu schopnosť vytvoriť zlú atmosféru aj úplne z ničoho.
 

No ja neviem

Skôr si myslím, že vyjadrenie Vlhovej teraz je trošku od veci. Pamäť mám dobrú a od začiatku réoka som čítaval kadečo o spoločnom tréningu a podmienkach, ktoré mala vďaka Francúzom. Nechce sa mi méoc hrabať, ale tu je jeden link, kde sa vraví toto:
Po prvýkrát ste aj prišli do cieľa skôr ako Veronika. Ako reagovala ona?
Po pretekoch mi zagratulovala a aj mi stihla povedať, že som na víťazstvo nemusela čakať tak dlho ako ona. Bez Veronikinej pomoci a vybavenia možnosti trénovať s francúzskym B-tímom by som dnes nebola tam, kde som. Možno by som raz aj vyhrala nejaké preteky, ale určite nie tak skoro.
http://style.hnonline.sk/hn-ma...
Ak sa ti chce hľadať, určite nájdeš viac.
 

Ešte doplním

Netreba nič hľadať. Aké majú vzťahy neviem - ani ma to netrápi. Ale keby boli zrazu úhlavné nepriateľky - no a? To len hypoteticky. Aj zo súrodencov sa stávajú za hodinu nepriatelia...tak to už v živote chodí.

Problém vidím v tom, že sa z úryvkov rozhovoru účelovo vyrobí čo sa komu zachce. Článok treba dať na autorizáciu.
 

 

Nechcel si napísať v poslednej vete novinári (miesto športovci?). Inak, dobrý text.
 

Čo vravel otec začiatkom roka

A práve Velez-Zuzulová patrí medzi ľudí, ktorí Vlhovú potiahli do svetovej špičky. „Rodina Zuzulovcov nám veľmi, veľmi pomohla. Neskutočne si ich vážim, sadli sme si tiež ľudsky. Dostali Petru do Francúzska, kde môže trénovať. Už niekoľko rokov sú Zuzulovci pri nás. Stále si spomínam, ako mohla naša Petra trénovať s Veronikou ako sedemnásťročná a mala sa na koho doťahovať. Bol to úžasný sparing a Veronika vlastne Petre umožnila už vtedy zistiť, na akej úrovni jazdia tí najlepší. Veronika stále hovorí, že Petra je tá, ktorej odovzdá skúsenosti. A aj to robí,“ vraví Igor Vlha.
http://zivot.cas.sk/clanok/308...
 

 

Toto ale nie je naša vec. Ich vzťahy sú iba ich.
 

Ale veď ja sa neškriepim

ale nejaký názor na to môžem mať, či?
 

 

Samozrejme, že môžeš:-). Ani sa neškriepiš - iba som nadobudol pocit, že si článok mierne preexponoval a začal aj trochu súdiť :-).

Nepoznám osobne ani jednu dámu.
 

 

Clanok je casto sudeny poda nadpisu. A ciastocne pravom - tento mi trochu pripomina Novy cas alebo Blesk. Skoda toho.
 

Iste...

Ja som mal ale na mysli (asi som to nepodal jednoznačne)...že kolega "súdi" dievčatá, resp. Vlhovú konkrétne. Lebo naservírované v článku je tak...že do mladej sa treba zahryznúť a umravniť ju.
 

Naposledy

Ja nikoho nesúdim. Reagoval som na diskutéra , ktorý píše, že Velez je precitlivelá a zároveň - športovci majú vzácnu schopnosť vyrobiť zlú atmosféru úplne z ničoho - ju nepriamo obvinil. A ja som len doložil svoj názor, že to môže byť aj naopak. Čo sa týka bulvárnosti nadpisu a vyrábania káuz z ničoho, k tomu sa nevyjadrujem, lebo by som bol vulgárny. V konečnom dôsledku je to tak, že do tohto priestoru každý z nás chodí z akéhosi dôvodu a kto nechce, sme či článok si neotvorí.
 

nebuď precitlivelý

Zaujímať sa o akýkoľvek šport...azda nie je zlé. Málokto sa za zaujíma o krasokorčuľovanie...ak nevie ani korčuľovať. Aby som nespomínal skoky na lyžiach.
 

Z toho som nič nerozumel

okrem toho, že som precitlivelý. Nechápem, ako si na to došiel.. Možno si precitlivelý ty, čo ja viem... Niekde bola reč o tom, že je zlé, zaujímať sa o šport?
 

Necháme to tak

Nemám nič proti tebe...lebo sme iba virtuálne postavičky. Ani ako virtuálna bytosť si ma nena****. Maj sa fajn.
 

Pekný víkend

Aj keď tu v Petržalke je hnusne.
 

Ja viem

Je gloomy friday. Poznáš gloomy sunday? Daj si do prehliadača. Predtým treba odpratať všetko ostré...a zaviazať si ruky za chrbtom.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Šport