SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bojovala, odvrátila osem mečbalov. Čepelová v Miami skončila v 3. kole (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Čo takto písať o tom, čo sa odohralo? Nie o tom, čo bude? Dokonca sa píše aj o tom, čo nebude.
 

 

Toto na SME milujem! Text vyššie som písal k úplne inému článku. Zmenili titulok, zmenili článok...a text tu svieti úplne odveci.
 

Žeby online?

Poviem ti jedno tajomstvo, ale nehovor ho nikomu - pri online prenose sa zvykne meniť titulok podľa priebežného stavu, vieš? A dokonca aj text!

A samozrejme oni ten online prenos musia aj dopredu vytvoriť, preto sa objavil cca 2 hodinky pred samotným zápasom.
 

 

Pri pôvodnom článku sa žiadne online nespomínalo. Iba akýsi česko-slovenský súboj. Ten článok tu bol ...pomerne dlho. Nemusíš nikomu prezrádzať tajomstvá.

DigiSport, zdá sa, angažoval na tenisový komentár profi-tenistku. Hlas mi je povedomý, asi ju poznám...ale nevybavuje sa mi kto to je. Neviete? Dnes myslím komentuje prvýkrát - zatiaľ mám pocit, že jej to celkom ide. Prinajmenšom rozumie tenisu a nepoužíva morské výrazy.
 

 

Titulok som nevidela, ale podľa tohto predpokladám, že je to Klára Koukalová:

http://tenisovysvet.takurcitee...
 

 

Aj som si to myslel. Vďaka obom. Osobne to vítam. Táto TV zrazu prebrala komplet tenisové prenosy (okrem GS). Zvládnuť okamžite takýto nápor komentátorsky nie je ľahké. Profi - tenistka, ktorá nemá problém s vyjadrovaním...je dobrý ťah.
 

 

Koukajda. Neviděla jsem, ale ohlasy jsou prozatím dobré.
 

Aha...

Takže chlapík z redakcie. Veď sa neženíruj, povedz to rovno. To je normálne, že redaktori občas vplávajú medzi diskutérov.
 

2/3

Žiadny chlapík z redakcie, len stačí mať prehľad. Hľa, zajtrajší zápas Malta - SR:

SPORT.SK: http://sport.aktuality.sk/vysl...

SPORTINAK.SK: http://www.sportinak.sk/online...

ISPORT.CZ: http://isport.blesk.cz/fotbal/...

SME.SK: https://sport.sme.sk/c/2049164...

Ešte stále žiješ v tom, že len sme.sk si vytvára onlajny dopredu?
 

 

Je mi úplne jedno ako sa vytvárajú printové onlajny. Mňa nezaujímajú.

Tých pár postov, ktoré si napísal...vždy je to akoby za redakciu. To nie je nič negatívne, občas sa tu objavovali aj borci zo SME pod vlastným menom. V pohode.
 

Opravarik...

ako si si mohol len tak dovolit vstupit do tenisovej diskusie, ktoru tu riadi tento multinickovy najsamolepsi tenisovy odbornik? Ved on tie debaty tu vedie, bez neho by ziadna nebola. Vacsinu casu diskutuje sam so sebou a na svoje sprostosti a narcisticke reci si podobne aj odpoveda. Takze mu to nekaz, urobis radost aj mne.
 

Prší...

Takýto "online prenos" ľudí evidentne extrémne zaujíma. Ani jeden vstup do debaty počas zápasu. Neviem si predstaviť, že by vaši čitatelia sledovali vývoj zápasov takýmto spôsobom...keď sa dá pozerať na dvojmetrovej TV obrazovke.

Radšej píšte aktuálne informácie po zápasoch, analýzy...To ale neviete robiť. Tuším ani o Cibulkovej nepíše nikto počas zápasu. Idem sa na to pozrieť. Online prenos sa "vytvára" pred zápasom? Neskutočné, nekonečné v čase a priestore.

Samozrejme, že drvivá väčšina "tenisuchtivých" pozerá zápas Thiem/Coric.

Pozdravujem.
 


Najčítanejšie na SME Šport