Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Cibulkovú šokovala kvalifikantka, v Holandsku končí už v prvom kole (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Bobuje

mad my day :)

cibulkova presedlala na bobovu drahu :) asi potrebujeme zaplatat dieru po mafianovi jagnesakovi :)

pre tych, co by nechapali, aktualny nazov clanku je: "ONLINE: Cibulková ako jednotka turnaja bobojuje v Holandsku"

no viete,,,rano si zabudla dat tie homeopatika,co im robila reklamu :))

je to ovela jednoduchsie,

zensky tenis je o kramoch.
Ale premie by chceli ako chlapi. Aj ked hraju o dva sety menej.

a tie homeopatika nefunguju pocas kramov?:) ja som bol z reklamy v tom,ze funguju na vsetko.... :/

Antonia

kto? Hádam nejde Cibulková opäť prehrať s noname hráčkou. Aj tak nepochopím, akým zázrakom sa mohla Cibulková dostať do top5.

Isto

vsadil by som si ze ked vyhra tak po brutal boji... Od Januara sa riadne trapi...

Hodnoť

Čo je na tom šokujúce ?

Je to úplne normálne, už sme si dávnejšie zvykli.

Hodnoť

bycek

je bycek!!!!

Hodnoť

"Cibulkovú šokuje kvalifikantka" a mně šokuje vaše novinařina, ve vší úctě.

Hodnoť

3/3

Teď jsem na to chvíli koukala. Druhý set zvádla, ale ve třetím už je break down a nutno říct, že hraje jak pipina. A soupeřka je velmi šikovná, vzhledem ke svému rankingu.

Hodnoť

no ty gramatika...

6:2 Ten už premieňa a druhý set sa tak stáva jej korysťou! Cibulková v ňom nejako výrazne nezlepšila svoju hru, no súperka viac chybovala, čím pomohla práve Dominike. O víťazke tak rozhodne až tretia sada.

piano +

Hodnoť

.

...Ten už premieňa a druhý set sa tak stáva jej korysťou! ... VYZERÁ TO NA TVRDÝ BOJ...

Hodnoť

a fajka zhasla...

dovi - dopo

Hodnoť

Nj, hlavný problém v hlave

Ako sa pripisuje, že Domčina najväčšia slabina je jej výška a podanie, tak osobne si myslím, že jej najväčší problém je jej hlava. V provm a treťom sete prehrať za stavu 4:4 a 5:5 vlastné podanie so 161. hráčkou je len o psychike.

superka je este mlada, ma na ovela viac ako 161.miesto...