SME
Štvrtok, 27. február, 2020 | Meniny má Alexander

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Agent o Lobotkovi: Je to tréningový blázon. Ak by som ho napodobnil, zomriem (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

sympaticky agent z prejavu

paci sa mi ako argumentuje, kiezby unho boli vsetci turecki dovolenkari :/
 
Hodnoť

 

Aby bol hráč výnimočný, nepotrebuje výšku, pre technicky hrajúceho hráča je skôr prekážkou. Najlepší hráči svetovej histórie boli skôr menšej alebo strednej postavy. Nechcem tvrdiť, že sa Stano vypracuje až na takú úroveň, ale prial by som mu, aby sa zapísal aspoň výrazne do histórie slovenského futbalu (....to sa vlastne už kúsok stalo, že ako prvý hráč Slovenska dal gól na slávnom Wembley).

Rozhovor zaujímavý, toto vyzerá byť rozumný agent, takých by mali naši hráči mať (iba som nepochopil ako pizzovo-olivový príbeh súvisí s nezvládnutím slávy hráča....).
 
Hodnoť

Lobotka - zatiaľ len veľký prísľub

pre zmenu spôsobu hry slovenskej reprezentácie. Spolu s ďalšími mladými z bývalej 21ky. Z pasívnej obrannej ulity, ktorou sa vyznačovala hra Slovenska proti najlepším európskym mužstvám, by sa mohla reprezentácia dostať do polohy rovnocenného protivníka, ktorý si to rozdá s takými súpermi ako rovný s rovným. Aj keď vždy nevyhrá. Náznaky som videl v prvom polčase s Anglickom, kým hráči vládali. Možnosti mužstva poskladaného okolo Hamšíka, Škriniara, Lobotku, Bénesa... sú 3-4 úspešné kvalifikácie po sebe postupy na Majstrovstvá Európy a Majstrovstvá sveta. Pozor na preťaženie organizmu mladého, keď hráč trénuje ako ,,blázon". Agent vyzerá podľa reči, že premýšľa v širších súvislostiach ako len zarobiť na Lobotkovi veľké peniaze. Lobotka tiež pôsobí, že zatiaľ stojí na zemi. Tak snáď nepôjde cestou iných slovenských megatalentov (Weiss, Stoch), ktorí sa už na začiatku dospeláckej kariéry vybrali cestou, na ktorej mali byť až zopár rôčkov po tridsiatke.
 


Najčítanejšie na SME Šport