SME
Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Otvárací ceremoniál: Slovákov priviedla Velez-Zuzulová, zaujal vlajkonosič Tongy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

A

Pán Merčiak sa zase vytešoval pri príchode českých športovcov. Viac rozprával, ako keď prišli naši. Prešli vari ďalšie dve, o ktorých nepovedal nič, lebo musel ospevovať krajinu bez vlastnej vlajky. Lebo tú, ktorú nosia je vlajka zaniknutého štátu.
 

Nebol sám-

Ja fandím aj bratom Čechom,mám na to vek a ctím špoločný štát a jeho históriu.Skrátka čechoslovák a nehanbím sa za to.
 
Hodnoť

Z pána Merčiaka sa stáva

Karol Polák a Gabo Zelenay v jednom. Mlátička prázdnej slamy.
 
Hodnoť

Keď som

začul hlas Merčiaka chrobáka Truhlíka, hneď som prepol na Eurošport tam Češi a pohoda, naši vyzerali ako chudobní príbuzní.To aj ten z Tongy mal lepší outfit ako naše siroty.
 
Hodnoť

Velmi sa mi páčili

tie juhokorejské snehové vločky-dievčiny pochodujúce pred každou výpravou
 

"

Vy beťár :-)
 
Hodnoť

Čudujem sa?

Som v zahraničí a prečítal som si pár článkov o olympiáde a šanciach našich športovcov v rubrike Šport (SME). Je zrejmé, že také články nemôžu písať redaktori, ktorí aspoň trochu športovali na vyššej úrovni. Ide najmä o články redaktorov Šebelu a Sucsa. Neviem, no ich články sú napísané takým spôsobom, že skôr čitateľov a fanúšikov nahnevajú ako informujú. Žiaden športovec nemá istú medailu pred pretekmi a vôbec nie je pravda, že máme na olympiáde najsilnejšiu zostavu v histórii. Dopredu kalkulovať so ziskom medailí sa môže každému vypomstiť, pretože ide o šport. Treba držať palce, povzbudzovať a hlavne, nechať športovcov pripravovať sa a športovať (podľa možností ich izolovať od dotieravých novinárov pred súťažami).
 

No ,

keď to porovnáš s predchádzajúcimi olympiádami , tak naše šance sú najväčšie .. Predtým boli zisky medailí viac menej prekvapujúce, teraz sa však dá hovoriť o tom , že máme v niektorých discpiplínach
aj favoritky ( biatlon , slalom ).

Hokej tam nerátam , pretože olympiády nám veľmi nevychádzali , a to sme mali ďaleko silnejšie manšafty , ako teraz. Máme v podstate úplne nové družstvo..
 


Najčítanejšie na SME Šport