SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Sagan o popredné pozície v časovke nebojoval, Yates si upevnil červený dres (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Vidím dobre?

Dnes je 4.8.2018. Vy tu dávate uz článok o 16.etape na 11.9.
Preco? Kvôli reklame? Alebo abj Dati, Compreda, alebo ta jeho tretia osoba mohla uz písať? Alebo ten mag or c o stále písal o Merciakovi?
 
Hodnoť

le

32 km je pomerne krátka časovka. Peter ak by mal formu, dokázal by vačšinu jazdy špurtovať. Má Peter formu alebo bude tragédia menom Peter v Španielsku pokračovať? Ak má formu, dnes skončí do 10 miesta.
 

Ty by si aj túto časovku

prešiel iba ak autom alebo prstom po mape. Peter prešiel tento rok také kopce na Vuelte ako ešte hádam nikdy v živote, čo sa ale Tebe spoza compu nikdy nepodarí.
 

neviem prečo ho urážaš

comprenda sa venuje vytrvalostnej cyklistike a kľudne zvládne aj 400 km na jeden záťah.. pred pár rokmi dokonca napísal bestseller "na bicykli deň i noc bez zosadnutia"..
 

re

Momentálne má Peter stratu viac ako 3 hodiny. Jeho jediná šanca na celkové prvenstvo je rozprávkova respektíve bájková. Ak by to bolo ako v bájke Zajac (predstav si viac zajacov cca 124 na čele s Yatesom) a korytnačka, teda náš Peter. Neviem ako ich však Peter všetkých donúti pred cieľom si na tri hodiny zdriemnuť, ale jediná cesta k víťazstvu vedie lstivou cestou.
 

 

V tej Galante predávajú fakt kvalitný matroš.
 

pekné prirovnanie..

keď som pôsobil na sorbonne tak sme s kolegami profesorami vypracovali pomerne zložitý vzorec pre šancu na celkové víťazstvo na niektorom závode z elitného tria grand tour.. algoritmy riešili rôzne časové odstupy a pre tri hodiny bola šanca najmä v časofke na úvod tretieho týždeňa.. na začiatku saganovho úseku by sa mal podľa meteorológov otočiť vietor v péterov prospech.. takže to musí využiť a musí ísť na plné peceky a dať do toho všetko.. dnes by to mal zlomiť a započať výrazné sťahovanie svojeho časového odstupu na simon yatesa..
 

 

ak ty si posobil na sorbonne tak certom v pekle voda zmrzla v kotloch
 

:-)

joke of the day...
 

ty si sódou umýval riady a nie

na sorbone.
Popíš radšej niečo o tvojom milovanom jadrovom premiérovi, nech vieme čo na náš kockatá hlava chystá.
 
Hodnoť

 

dohodnuté je 11. miesto, nakoľko je 11. september a je potrebná symbolika pre sponzora. útok na valverdeho zelený dres začína zajtra. cieľom je v cyklistike doteraz nedosiahnuté pr-triple-kvatro
(čiže vyhrač Pars-Rubé, tri yelené dresy za sebou z GT - TdF už je, v nedeľu z Vuelty a na jar z Gira + 4 majstráky sveta za sebou.
pozdravuj aj datiho
 
Hodnoť

 

Zatiaľ je v časovke na 46 mieste a to k vhľadom na jeho doterajšie výsledky vynikajúci úspech
 

Myslíš vzhľadom

k trom druhým miestam a jednému tretiemu?
 
Hodnoť

 

Pri súčasnej vyrovnanosti vrchárov v kopcoch je jasné, že o poradí budú často rozhodovať časovky (okrem iného). Nechápem, že Quintana sa za 3 alebo 4 sezóny len trochu zlepšil v časovke, ani v kopcoch to už nie je ten Nairo... Pri takomto ,,prístupe" na TdF nemá šancu, keďže dlhšie časovky budú vždy, proti dvojici F a T zo Sky, neskôr Bernalovi alebo Dumolinovi to bude beznádejný boj. Ak mu stačí ako náplasť Vuelta (ak tam teda nepríde niekto zo spomínanej trojice), tak v pohode - i keď aj tento rok ho skôr porazí kolega Valverde, nieto ešte aby Quintana porazil prvého Yatesa. :)
 

Áno, Nairo

za 5 rokov neukázal výrazné zlepšenie a mne sa zdá, že je to dosť charakteristické pre cyklistov z Kolumbie. Rýchle vyletia hore a potom už ako keby len stagnovali a nevedia pracovať na svojich slabinách. Veď Nairo prehral v roku 2013 s Froomeom TdF v podstate len kvôli časovkám, ďalšiu sezónu vyhral Giro a zdalo sa, že bude pravidelne vyhrávať GT. Ešte sa mi vidí, že Nairovi nesedí keď ide 2 GT za sebou. Uvidíme ako Bernal v Sky, ten už má teraz lepšiu časovku ako Nairo. Na druhej strane je pre dramatickosť dobre, že Movistar a Astana budú musieť útočiť a ktovie, možno bude Nairo v horských dojazdoch hviezdiť a ešte to zvráti.
 

 

Mne vždy pri Nairovi a jeho zahviezdení počas TdF 2013 napadne ,,konšprirácia" z cyklowebov: ,,Že má v skutočnosti oveľa viac rokov, teda nepravý rodný list, že má dávno po tridsiatke..." :D Samozrejme, je to somarina, takmer všetci vysokohorskí Kolumbijčania majú ,,staré" tváre.

Keď si minule písal o ,,tragickej" sezóne Kittela, mne dnes napadol ešte väčší tragéd, isto aj u teba je vysoko v rebríčku :D - Fabio Aru (na rozdiel od Kittela nemá dôvod vyhovárať sa na nezohratosť), ešte ďalšie 2 roky má zmluvu v UAE, ale toto Arabi isto nečakali.
 
Hodnoť

 

Začína mi byť Peťa ľúto.Ostáva veriť že sa nájde nejaký súper ktorý mu ale nebude stláčať brzdu ale naopak bude ho tlačiť za sedadlo.
 
Hodnoť

Kks co den na vuelte

To titulka Sagan o prvenstvo nebojoval. Sak jasne ked nevyhral resp skoncil do 3. miesta, tak nebojoval. Na co tam je a na co o tom takto pisete, nechapem.
 


Najčítanejšie na SME Šport