SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vlhová: Vypadnutie v paralelnom slalome ma až tak nemrzí, na MS som si splnila sen (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Už nemusí byť nervózna. Tým, že včera skoro vypadla aj Holdenerová, je už v podstate jasné, že Vlhová bude druhá aj vo veľkom aj v malom glóbuse za slalom. To by musela teraz skončiť a jedna alebo dve pretekárky za ňou vyhrať všetky zostávajúce preteky, v ktorých budú štartovať.
Prvá nemala už šancu byť aj tak, to by sa musela včera Šifrinka zraniť. Ešte možno zabojovať v posledných 2 pretekoch o glóbus v obráku, alebo minimálne obhájiť existujúce 3 miesto a môžeme sa sústrediť na cyklistiku.
 

Ja to vidím takto:

V slalome už Petra nebude lepšia, ani horšia ako druhá, na tom sa už nezmení nič, ale v celkovom poradí o veľký glóbus to tak nie je. Vysvetlím, prečo je to tak. Holdenerová pôjde do rizika, i keď je asi rovnako unavená a je dosť pravdepodobné, že pôjde v Crans Montane kombináciu, v ktorej je silná, a ktorú môže vyhrať a stiahnuť tak stratu na 192 bodov. Verím, že keby to bolo vyrovnanejšie, tak by tam štartovala aj Petra, ale toto fakt nepotrebuje. Potom zostávajú ešte 4 preteky v disciplínach, kde obe výrazne bodujú, po dve v obráku a špeciálnom slalome, kde Petra ešte isto potrebuje body z každých pretekov a hlavne má o čo bojovať v obráku, kde jej stále ide o pódium. Čiže priorita zostáva tak ako doteraz na týchto dvoch disciplínach a ak sa nestane niečo neočakávané, tak svoje súčasné pozície obháji. Vždy je takisto motivácia bojovať aj o jednotlivé víťazstvá v každých pretekoch, to sa tiež cení, na čo netreba zabudnúť. Ohroziť ju môže iba Holdenerová, ale trúfam si povedať, že v obrovskom slalome ju nepredbehne. Jedine tak, že by odteraz až do konca sezóny jazdila úplne všetko a podala fakt mimoriadne výkony a Petra by zase musela ísť pod svoje limity. Teoretická šanca tam však je.

Keď si teraz oddýchne, dá si "akože" tréningové jazdy v Jasnej, zaboduje v Špindlerovom Mlyne, tak môže ísť do Soldeu s jasným cieľom na čo sa bude treba sústrediť, ale myslím si, že máš pravdu, že už môže byť kľudná a spokojná so sezónou a zajazdiť to, čo bude potrebovať.
 

 

Petra ide na kombináciu v nedeľu. Potvrdila to na FB
 

 

Kde to tam vidíš?
 

 

To mi príde ako blbosť. Čo sadne v sobotu na lietadlo a v nedeľu sa tam spustí v zjazde? Bez tréningu? Ostatné tam už od dnes absolvujú tréningové jazdy.
 

 

Preto sa pýtam, kde to na FB vidí... ;o)
 

Naozaj?

Neviem, či sa tomu dá veriť, lebo na svojom FB nič také nemá a na čo tam inak píšu v Angličtine, keď im tento jazyk vôbec nejde. Keď čítam "in Saturday", tak sa mi dupkom ježia vlasy.
 

 

oficiálne aktivity zverejňuje ta statuse fun clubu, preto píše v AJ..pomylili sa že Saturdaj..zas všetko nerieš detailne prosím ťa. vie sa že je to 24.2 a či to je sobota či nedela je jedno v prípade omylu názvu dňa.
 

Nepochopil si ma.

Ja som narážal na to, aká je tam predložka (vždy ON pri dňoch) a nie na to, ktorý deň sa ide kombinácia.
 

 

Vidím, že už aj do materskej školy dorazil internet. Lebo racionálne uvažujúci človek by nedal takýto odkaz. Ja si spravím facebookovú stránku že som Ježiš Kristus a vstal som z hrobu,. Budete ma zdieľať? Najlepšie zjazdárky sveta pilujú vo Švajčiarsku tréning zjazd od dnes, a Petra sa tam zjaví ako apoštol v nedeľu a ide to vyhrať? To už sú pubertálne myšlienky. Samozrejme že nikde nebude štartovať. Bola by hlúpa, ak by pred slalomom mala reálne stratu 5 sekúnd, v rpípade že by sa nevykotila. Ale asi aj ja som sa zamotal, keď vôbec reagujem na takéto pi...viny. Asi som fakt ešte večný pubertiak.
 
Hodnoť

Peťa, vďaka za skvelú

reprezentáciu, veľká vďaka.
Len prosím pozor pri vyjadrení.
Pretože neviem, čo platí, či "...až tak nemrzí..." alebo "mrzí ma to...". Ale to sú maličkosti. Len nech vydrží zdravie a nech sa darí aj ďalej.
 

Na tom vyjadrení

nie je nič zlé. Len treba vedieť aj pochopiť súvislosti a to, ako to myslela. Dobre robí, že ju to až tak nemrzí. Prednejšie boli MS a umiestnenia na nich.
 

Ďaľší mrdulant

mrzí ju to, ale nie až tak moc. Čo je na tom nepochopiteľné? Navyše na rozdiel od našeho predsedu parlamentu, kapitána, Pudr. Danka, si môže dovoliť sem tam aj brebty, výsledky, únava stresy... ju ospravedlňujú :-)
 

 

ie "našeho", ale NÁŠHO!
 

 

Danko hovorí "našeho"...
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Až na to, že keby uvažovala

ako si napísal ty, nestala by sa majsterkou sveta v obráku ;-)
 
Hodnoť

 

tak statni tajomnici sa uz prisali...
 
Hodnoť

 

Nič v zlom ale poslať vládny špeciál so štátnym tajomníkom a s mafiánom tak radšej pôjdem na mieste Vlhovej za vlastne ale to uz je o inom. Slovákom to stačí.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Šport