SME
Sobota, 7. december, 2019 | Meniny má Ambróz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kužmová zvládla duel proti Haddadovej Maiovej, Slovensko vedie 2:0 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Neviem pochopiť prečo naše ženy a aj muži v tenise ako reprezentanti nemajú na rozdiel od našich súperov rovnaké oblečenie pri hre. Vedia sa obliecť do krojov spoločne ale v reprezentácii si hrá každý "za svoj dres"""". Je mi to nepochopiteľné . Vie mi to niekto vysvetliť. Toto sledujem už roky.
 

 

žeby protest voči nezmyselnému diktátu predsedu parlamentu voči dresom hokejistov ?
 

 

dati......pane, toto sa deje už roky.
 

 

Také sú pravidlá. Ak sa nemýlim, nemusí byť ani Slovensko/Slovakia...ak je oblečenie v "národných farbách". Inak je úplná voľnosť v tom, čo má hráč/ka oblečené.

Samozrejme, nie je to žiadne "slovenské" pravidlo. ITF to dovoľuje.
 

 

Tak nemýlil som sa. Teraz hrajú Francúzky, Garcia má oblečenie Nike, farby aké sú na vlajke FR, no žiaden štátny symbol, ani France na chrbte.
 

 

cvičiteľ.....ja som nepísal o štátnych symboloch alwe o jednotnom oblečení hráčok. Doteraz som videl len našich reprezentantov či mužov alebo ženy. Každý hráč má iný dres ale samozrejme na chrbáte SLOVENSKO. Toto sa deje už pekných pár rokov.
 

 

Človek ti všetko vysvetlil (že si nepochopil tvoj problém). Investoval svoje príspevky, čas...a ty mu ešte prdíš?

Jasne je povedané, že nie je jednotné oblečenie. Ak nedokážeš rozlíšiť kto je kto - nepozeraj, aj tak tenisu určite nerozumieš (keďže ťa trápia baraniny). Nie je tomu tak pár rokov, ale odjakživa.
 

Každá hráčka je zvyknutá hrať

vo svojom oblečení. Muži to majú jednoduchšie, tam nie je problém dať urobiť tričká s rovnakou grafikou. Predstavte si, že by ste mali navrhnúť ženské tenisové oblečenie, v ktorom by dobre vyzerala Cibuľková, Kužmová, Rybáriková alebo Schmiedlová. To, čo pristane jednej, nemusí padnúť druhej. Je len minimálna šanca, že by sa štyri hráčky zhodli na spoločnom oblečení. A pri hre je dôležité, aby sa hráčka cítila v oblečení komfortne, aby jej niečo neprekážalo pri pohybe a pod.
 
Hodnoť

Nuž toto je povinná jazda z našej strany

a je už len otázne, že prečo dnes nastúpila na kurt za naše farby aj tá tulenia cibulečková
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Šport