SME
Nedeľa, 9. august, 2020 | Meniny má ĽubomíraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slovensko posilní na MS aj Daňo, s Černákom sa pripoja k tímu po dvojzápase s Českom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Ešte teoreticky by mohol hrať za Slovensko Kevin Labanc zo San Jose. Rodičia sú Slováci, pochádza zo Šuňavy okr. Poprad. ;0)
 

 

Dokonca aj Taylor Hall. A možno tak vyskladame dream team 😉
 
Hodnoť

SVK Golden Party

Bojím sa, bojím sa MS. Zápas s Rakúskom. Na tribúnach detičky. Tam to chceme dotiahnuť? Pán Kužela má pravdu...padáme a padáme...Prečo nepadajú Časi, Fíni, Dáni, ...Prečo len my??? Napríklad štyria asistenti. To čo Vám tam šije? Veď hráči na striedačke musia mať v hlave iný "hokej". Vždy bol tréner a asistent. To čo sme zaviedli? Aby sa chlapci zlatí učili? A čo? Kanadský štýl? Keď sme hrali vo Vancouveri na olympiáde s pánom Filcom, tak to boli chalani z NHL a hrali sme svoju hru. Toto nestačí ako argument??? My predsa nikdy nebudeme ako Kanada, aj keby sme mali v NHL 100 hráčov. Nechápem, že toto sa nechápe. A ako sa pracuje s deťmi v prípravke, keď dospeláci majú hrať štýl"Canada"??? Chlapci zlatí, pustite tam chalanov, ktorí to vedia. Vy ste boli hráči, na ktorých nikdy nezabudneme, nemusíte sa báť, ale tu sa veľmi mýlite a môže to byť osudné.
 

 

"... ktorí to vedia..." tu máš pointu... ktorí to sú? Realita je taká, že na niekdajší stýl už nieto talentu. Nehovoriac o tom, že ani Kanada nehrá to, čo hrala pred 20 rokmi...
 

To že sa hrá

"štýl Kanada" je obyčajný nezmysel , aj spomínaní Česi , Fíni ,Dáni ,Švédi nepadajú len preto , že na rozdiel od nás o dekádu skôr prišli na to , že dnes sa hrá hokej systémom piati útočia a aj piati bránia ,čo je samozrejme na korčuľovanie oveľa náročnejšie ,ale hrať dnes nejaký "náš hokej" s pomalým rozohrávaním , priemerným korčuľovaním a spoliehaním sa nato , že to isté bude robiť aj súper je naivné ...však tí chalani , ktorí to údajne vedia , dostali šancu a výsledok - dali dva góly a prehrali všetky zápasy . Tak že to treba nechať na tých , čo trendy v súčasnom hokeji sledujú a podľa toho aj trénujú svoje mužstvá . Spomienky , to je pekná vec , ale vývoj nezastavíš ,ani v hokeji.
 
Hodnoť

 

dat do jednej vety slova ako posila a dano je aj na tak mizerny platok ako ten vas dost velka blbost...
 


Najčítanejšie na SME Šport